Forum Regionu Podlaskiego
Kiedy po raz pierwszy spróbowaliście alkohol? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Różniste problemy (/dzial-rozniste-problemy)
+--- Wątek: Kiedy po raz pierwszy spróbowaliście alkohol? (/w-kiedy-po-raz-pierwszy-sprobowaliscie-alkohol)

Kiedy po raz pierwszy spróbowaliście alkohol? - plastelinowy10 - 05-14-2020 11:18 AM

Hej! Ja alkohol po raz pierwszy skosztowałem w wieku dziesięciu lat. Było to wytrawne wino. Do tej pory pamiętam jego smak mimo iż mam już trzydzieści lat. A jakie są wasze doświadczenia?

Kiedy po raz pierwszy spróbowaliście alkohol? - philipińczyk99 - 05-14-2020 01:46 PM

Ja miałem niespełna osiem lat kiedy to tato mój ulał mi do szklaneczki odrobinę piwa. Na ten czas taki trunek nie za bardzo mi smakował. Dzisiaj jest już inaczej…

Kiedy po raz pierwszy spróbowaliście alkohol? - ZielonaHerbata - 05-14-2020 03:52 PM

Pierwszym alkoholem, który spróbowałam w wieku ośmiu lat była okowita . Przyznam, że od razu mi ona zasmakowała. Była ona o smaku gruszkowym.

Kiedy po raz pierwszy spróbowaliście alkohol? - Energia - 05-14-2020 04:13 PM

Ja nie pamiętam kiedy to po raz pierwszy zasmakowałam alkoholu. Jednak było to bardzo wcześnie. Dzisiaj jestem amatorką wszelkiego typu nalewek i likierów.