Forum Regionu Podlaskiego
Oświetlenie - jakie wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Zadbane domostwo i ogród (/dzial-zadbane-domostwo-i-ogrod)
+--- Wątek: Oświetlenie - jakie wybrać? (/w-oswietlenie-jakie-wybrac)Oświetlenie - jakie wybrać? - KarateKid - 07-10-2018 10:04 AM

Mi bardzo odpowiadają nowoczesne lampy kuchenne wiszące. One aktualnie są na czasie, toteż ja je swego czasu sobie zamówiłam. Moim zdaniem kapitalnie wyglądają w kuchni. Przypuszczalnie zamówię oprócz tego lampy podłogowe stojące. A wtenczas mój dom z pewnością będzie ładnie się prezentował. Sądzę, że lampy dają sporo uroku do chałupy, no i powinny głównie pasować do wystroju, dlatego warto je zamawiać z rozwagą.


Oświetlenie - jakie wybrać? - Zegarynka - 07-10-2018 10:54 AM

Moim zdaniem najlepiej zakupić lampy loftowe. Są one szalenie przydatne, zwłaszcza w innowacyjnych pomieszczeniach. Obecnie co niemiara moich kumpelek tak sobie aranżuje dom. Ja pewnego razu w necie zauważyłam banner, na którym był opublikowany napis: tanie lampy wiszące nowoczesne. Być może lada dzień kupię sobie taką unikalną lampę, bo powinnam powiedzieć, że atrakcyjnie wyglądają. Jednakże aktualnie nie mam kasy.


Oświetlenie - jakie wybrać? - Ujazd - 07-10-2018 01:46 PM

Doskonałe oświetlenie umożliwiają oryginalne i nowoczesne lampy stojące. Ja prawdopodobnie lada chwila wybiorę sobie taką lampę, ponieważ niedawno zauważyłam podobną lampę u znajomej. Powinnam przyznać, że trochę czytałam o lampach. Głównie interesuje mnie ich design. Co niemiara wyczytałam w dziale online o nazwie: lampy wiszące do salonu. Tam były umieszczone różne informacje o nich, toteż wiele się dowiedziałam.


Oświetlenie - jakie wybrać? - Marlon - 07-10-2018 04:16 PM

Jest multum sposobów na danie ciekawego oświetlenia do mieszkania. Dużo osób decyduje się na rozmaite połączenia. Bardzo fajną sprawą są oryginalne lampy podłogowe stojące. Tego rodzaju lampę wstawiłem do swojego salonu. Muszę stwierdzić, że to świetne rozwiązanie gdy pragniemy światła, a lampka sufitowa daje zbyt dużo jasności. Poza tym ostatnio robiłem remont toalety i zdecydowałem się na oświetlenie LED sufitowe. Najpierw rozmyślałem o lampach wiszących, lecz mój kumpel polecił mi tego rodzaju rozwiązanie. Dobrze, że go wysłuchałem, bo z takim pomysłem o wiele łatwiej się żyje, a w dodatku takie światło w łazience jest fajniejsze. Wink