Forum Regionu Podlaskiego
Pilnie poszukiwany panel led 40w - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Styl naszego życia (/dzial-styl-naszego-zycia)
+--- Wątek: Pilnie poszukiwany panel led 40w (/w-pilnie-poszukiwany-panel-led-40w)

Pilnie poszukiwany panel led 40w - ZielonaHerbata - 02-12-2018 07:48 AM

Hej, rozpocznę od tego, że ostatnio wraz z moim z moim szanownym małżonkiem zastanawiamy się nad tym czy powinniśmy albo raczej jakie powinniśmy zamontować oświetlenie w niedawno wyremontowanym mieszkanku i po długich namysłach i radach znajomych zdecydowaliśmy się na wspomniany wcześniej w temacie panel led 40w i stąd moje pytanie gdzie go dostaniemy w najkorzystniejszej cenie no i oczywiście nie pogardzę waszymi opiniami na temat tego ledowego panelu może ktoś taki posiada w swoim domu,.

Pilnie poszukiwany panel led 40w - Yerba - 02-12-2018 10:44 AM

Okej, a więc ja mogę Ci powiedzieć, że mam panel led 40w zobacz pod tym linkiem: https://www.ultra-elektro.pl/panele-led/468-panel-led-hl182l-2700k.html w domu i jesteśmy wszyscy ( mam oczywiście na myśli domowników) bardzo z niego zadowoleni to znaczy już mówię co mam na myśli po pierwsze doskonale on spełnia stawiane przed nim zadanie, a po drugie umówmy się prezentuję się również fantastycznie z czym myślę, że się wszyscy zgodzimy.

Pilnie poszukiwany panel led 40w - ZielonaHerbata - 02-12-2018 12:17 PM

No zdecydowanie wygląd we wnętrzach tego panela jest po prostu zachwycający czyż nie prawda? Ale mam pytanko właściwie jakie zadanie dokładnie spełnia w sensie może powiesz mi co nie co więcej na ten temat..

Pilnie poszukiwany panel led 40w - Yerba - 02-12-2018 03:13 PM

Jasne już rozwijam otóż służy on głównie do zamontowania na ścianach czy na przykład sufitach podwieszanych, a dodatkowo stanowią doskonałe źródło nieskazitelnego i przejrzystego światła, które sprawia, że w całym domu jest równie jasno jak w jakimś słonecznym, letnim dniu no i oczywiście dzięki temu, że panel jest ledowy, to zużywa mniej prądu.

Pilnie poszukiwany panel led 40w - ZielonaHerbata - 02-12-2018 05:49 PM

Dzięki za szczegółowe info.