Forum Regionu Podlaskiego
Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Dział dla kobiet (/dzial-dzial-dla-kobiet)
+--- Wątek: Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? (/w-czy-warto-sprzedawac-biustonosze-marki-biggi)Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? - zuzANKA - 10-12-2017 10:57 AM

Witajcie. Ciekawa jestem Waszych opinii o biustonoszach marki BIGGI. Czy klientki o niezbyt dużym biuście chętnie je kupują?


Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? - ZielonaHerbata - 10-12-2017 12:42 PM

Jeśli o mnie chodzi, to sprzedaję głownie duże rozmiary biustonoszy od tego producenta, bo uważam, że dla kobiet o dużych piersiach modele tej marki są jednymi z najlepszych w tej kategorii cenowej. Dzieki odpowiedniemu krojowi idealnie zbierają i podtrzymują biust.


Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? - Energia - 10-12-2017 03:38 PM

A ja zauważyłam, że u kobiet, które mają miseczkę B, biustonosze marki BIGGI również sprawdzają się bardzo dobrze. Ładnie eksponują biust, a także optycznie go powiększają. Polecam zapoznanie się z ofertą skierowaną do klientów hurtowych, która znajduje się pod linkiem http://www.hurtowniatomix.pl/110/bielizna+BIGGI. Można tam znaleźć sporo ciekawych modeli.


Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? - zuzANKA - 10-12-2017 04:33 PM

Dzięki za opinie. Spodobała mi się ta oferta. A gdzie znajdę pasujące do tych staników figi lub stringi?


Czy warto sprzedawać biustonosze marki BIGGI? - Energia - 10-12-2017 06:05 PM

Pod adresem internetowym http://www.hurtowniatomix.pl/106/bielizna+gabidar znajduje się ciekawa kolekcja róznego rodzaju majtek damskich marki Gabidar. Polecam z tej oferty zwłaszcza koronkowe figi, bokserki i szorty w białym kolorze. Są one solidnie wykonane, wygodne i zmysłowe Wink