Forum Regionu Podlaskiego
Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Podróże kształcą (/dzial-podroze-ksztalca)
+--- Wątek: Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? (/w-szukam-taniego-noclegu-w-hostelu-w-centrum-warszawy-co-polecacie)Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - Mixer234 - 09-06-2017 12:19 PM

Witam serdecznie. Wybieramy się z ekipa znajomych do Warszawy. Zatrzymujemy się tam ok. 3 dni i szukamy jakiegoś taniego hostelu w centrum, blisko starego miasta. Czy ktoś może nam cos polecić? Przy okazji – może polecacie jakies ciekawe miejsca w stolicy, które warto odwiedzić?


Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - EdiG - 09-06-2017 12:54 PM

W centrum Warszawy koniecznie trzeba odwiedzić Łazienki! Byłem tam już co najmniej 4 razy, ostatnim razem wybrałem się tam z przewodnikiem i bardzo polecam taka forme zwiedzania tego pięknego miejsca. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, których nie znajdziemy w najpopularniejszych przewodnikach czy informatorach turystycznych. Warto tez udac się na spacer po przepięknych alejkach łazienkowskich – jak dla mnie jest to wspaniala forma relaksu i odpoczynku


Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - ZiemowitWiatr - 09-06-2017 02:42 PM

Polecam Ci wejść na strone http://mishmashhostel.com/ i zorientować się tutaj jakie hostele są dostępne w interesującym cie terminie. Rewelacyjne warunki w dobrej lokalizacji za naprawdę male pieniądze. JA tutaj wlasnie znalazłem wiosna tani nocleg w hostelu w centrum Warszawy, rezerwacja niezwykle szybka i bezproblemowa, obsługa fantastyczna. Jeśli interesuje Cie niskobudżetowy nocleg w dobrych warunkach, to jest to najatrakcyjniejsze miejsce, zdecydowanie.


Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - plastelinowy10 - 09-06-2017 03:13 PM

Cześć, ja tez polecam hostele ze strony http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/. Trafiłem przypadkiem i poleciłem już wielu znajomym, którzy wybierali się na wypad do stolicy. Po pierwsze bardzo dobra lokalizacja, pieszo można się stamtąd dostać do wszystkich najatrakcyjniejszych punktów Warszawy w centrum. Po drugie sam pokoj wypasazony doskonale, jest w nim wszystko, czego potrzeba podczas wyjzadu np. Wi-Fi, tv, do dyspozycji kawa, herbata, zestawy ręcznikow – co nie zawsze można spotkać w hostelu, no i bardzo wygodne łóżka Big Grin Big Grin Jeśli nie chcesz za bardzo obciazac portfela, tp ten tani hostel będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy cenia komfortowe warunki i wygode w dobrej cenie. Pozdrawiam!!!


Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - philipińczyk99 - 09-06-2017 05:49 PM

Byłem tam, tez polecam!


Szukam taniego noclegu w hostelu w centrum Warszawy, co polecacie? - Mixer234 - 09-06-2017 06:13 PM

Dzieki wielkie!