Forum Regionu Podlaskiego
Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Jak zadbać o swoje zdrowie? (/dzial-jak-zadbac-o-swoje-zdrowie)
+--- Wątek: Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? (/w-gdzie-robia-dobry-masaz-limfatyczny-w-krakowie)

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Bateria - 07-26-2017 08:27 AM

Mam obrzęki nog non stop. I nie pomagaja mi masci z kasztanem. Słyszałam o masażu limfatycznym ze pomaga. Gdzie robią dobrze taki masaż w Krakowie?

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Energia - 07-26-2017 11:14 AM

jak masz zastoje różne to wtedy potrzebny jest masaż limfatyczny bo jednak to pomaga zredukowacrozne obrzęki.

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Zegarynka - 07-26-2017 12:19 PM

Aby dobrze wykonywac masaż to trzeba być w tym specjalista i wiedziec gdzie można ucisnąć a gdzie nie żeby potem nie narobic jeszcze większego klopotu bo bywa i tak.

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Yerba - 07-26-2017 02:50 PM

Zobaczyć możesz sobie tu http://www.alanmed.eu/drenaz.html - F3 bo oni robią masaż limfatyczny w Krakowie wiec mogłabyś spróbowac. Ja bylam i był efekt. Nie było takiego obrzmienia, no i kilka serii zrobili. Oni zajmuja się roznego rodzaju masazem relaksacyjnym dla sportowców dla osób po liposukcji… Ale sobie doczytaj na stronce co oni konkretnie robia.

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - ZielonaHerbata - 07-26-2017 04:11 PM

Wiadomo ze z wiekiem mogą pojawia się roznego rodzaju zastoje i wtedy masaż limfatyczny jest nawet wskazany.

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Yerba - 07-26-2017 05:28 PM

No ale tez trzeba prowadzic zdrowy tryb zycia a nie tylko same masaze Tongue Bo to nie o to chodzi akurat w Alan Med jest profesjonalny personel. Nic nie uciskają za mocno i dobrze widac się znaja na anatomii człowieka. Nic mnie nie bolalo. Ale oni wykonują tez masaż zapobiegający cellulitowi np. Wg mnie spoko sprawa.

Gdzie robią dobry masaż limfatyczny w Krakowie? - Zegarynka - 07-26-2017 06:55 PM

Dzisiaj jest tak że gabinetów masażu jest sporo no i tylko wybierać i przebierać.