Forum Regionu Podlaskiego
Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Jak zadbać o swoje zdrowie? (/dzial-jak-zadbac-o-swoje-zdrowie)
+--- Wątek: Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? (/w-ile-kosztuje-usuniecie-zylakow-w-poznaniu-prywatnie)

Strony: 1 2

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - ZiemowitWiatr - 07-24-2017 03:34 AM

Chciałem usunąć żylaki nóg na NFZ, ale musiałbym czekac niemal rok w kolejce i chce się zorientowac ile kosztuje taki zabieg, jak się go robi prywatnie, nie przez kase chorych

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - Zegarynka - 07-24-2017 05:56 AM

teraz nie ma już kas chorych, jest właśnie wspomniany NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - ZiemowitWiatr - 07-24-2017 07:19 AM

Jak zwał tak zwał, nie o to pytałem. Interesuje mnie koszt prywatnego leczenia żylaków, a nie to jak nazywa się panstwowy ubezpieczyciel

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - plastelinowy10 - 07-24-2017 10:15 AM

Zalezy jaka metoda bedziesz chical usuwac te zylaki, ale srednio to jakieś 3-4tys za jedna noge. Nie lepiej poczekac w kolejce? Chyba ze te zylaki juz ci tak dokuczaja ze nie masz innego wyjscia jak leczyc sie prywatnie.

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - MarylaSpadziowa - 07-24-2017 10:40 AM

Pod tym adresem http://chirurgianaczyn.pl/ znajdziesz dokładny cennik usług związanych z leczeniem żylaków kończyn dolnych w jednej z największych poznańskich klinik prywatnych. Zwróć uwage, że cena za leczenie na raz dwóch kończyn jest znacznie niższa, niż przy leczenie każdej z nóg osobno. Jak chcesz zaoszczędzic, to leczenie kompleksowe obu kończyn jest najbardziej opłacalne. Najtańsze są oczywiście metody klasyczne, ale jak już decydujesz się na prywatne usuwanie żylaków w Poznaniu, to może lepiej zdecydować się na jakąś nowocześniejszą metodę?

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - ZiemowitWiatr - 07-24-2017 12:50 PM

nowocześniejszą? znaczy się jaką?

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - MarylaSpadziowa - 07-24-2017 02:40 PM

W tej klinice Ars Vena specjalizują się w technikach laserowych i w z tego co wiem, dysponują naprawdę nowczesnym sprzętem, dzięki czemu sam zabieg jest bezbolesny, małoinwazyjny no i po zabiegu szybko wraca się do pełni sprawności.

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - ZiemowitWiatr - 07-24-2017 05:34 PM

no ok, a jak z cenami? ile to kosztuje?

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - MarylaSpadziowa - 07-24-2017 08:12 PM

Tak jak pisałam wcześniej, cały cennik uslug medycznych masz w tym serwisie. Leczenie jednej kończyny metodą klasyczną to koszt nieco poniżej 3tyś złotych, bardziej nowoczesne metody są droższe, od 4tyś za jedną nogę, ale gojenie jest w tym przypadku szybsze. Niestety nie każdy żylak może byc zamknięty laserowo i tez trzeba o tym pamiętać.

Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie? - ZiemowitWiatr - 07-24-2017 08:29 PM

faktycznie, sorry nie zauwazyłem, dzięki za informacje