Forum Regionu Podlaskiego
Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Technika wszelaka (/dzial-technika-wszelaka)
+--- Dział: Auta, motocykle i... (/dzial-auta-motocykle-i)
+--- Wątek: Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? (/w-czy-ktos-zna-wypozyczalnie-samochodow-metropolis)

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - Mixer234 - 07-21-2017 05:44 AM

Cześć. Prowadzę swoją firmę gastronomiczną i niedawno zastanawiałem się nad leasingiem aut. Jednak potem wpadłem na pomysł związany z wynajmem długoterminowym i zastanawiam się, czy to nie lepsze rozwiązanie. Trafiłem na wypożyczalnię Metropolis w Łodzi, bo mają szeroki wybór, także dostawczych. Korzystał ktoś z Was z ich usług?

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - Ujazd - 07-21-2017 08:01 AM

A czemu nie wolisz leasingu? Przecież potem ten samochód może być Twój!

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - Mixer234 - 07-21-2017 09:07 AM

prowadzę firmę jedynie sezonowo, więc leasing byłby dla mnie nieopłacalny. Zdecydowanie lepsza jest opcja z wynajmem, jednak chciałbym poznać opinię o firmie.

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - EdiG - 07-21-2017 11:35 AM

Sam korzystałem z usług wypożyczalni samochodów Metropolis, gdy potrzebowaliśmy na szybko auta osobowe w firmie i współpraca przebiegał prawidłowo. Samochody były zadbane, sprawne, a wszystkie formalności szybko załatwiliśmy. Sprawdź sobie na ich stronie: http://metropolis-rent.pl/, jaki mają wybór aut, które będą Tobie przydatne.

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - ZiemowitWiatr - 07-21-2017 12:17 PM

Ja od nich brałem samochody dostawcze na kilka dni i wszystko było w porządku. Moim zdaniem, jeśli prowadzisz firmę tylko sezonowo, to taki wynajem będzie chyba dla Ciebie bardziej korzystny.

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - Bateria - 07-21-2017 02:31 PM

Lepiej dokładnie sprawdź firmę oraz oferowane auta, żeby nie było, że płacisz za coś, co nie jest warto swojej ceny.

Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis? - EdiG - 07-21-2017 04:09 PM

Ze spokojem. Ta firma ma stosunkowo nowe i naprawdę sprawne samochody.