Forum Regionu Podlaskiego
Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Zadbane domostwo i ogród (/dzial-zadbane-domostwo-i-ogrod)
+--- Wątek: Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? (/w-jaka-firma-robi-tarasy-kompozytowe-w-poznaniu)

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Mixer234 - 07-18-2017 04:52 AM

Szukam profesjonalnej firmy, która zaprojektuje i wykona mi taras z deski kompozytowej. Sporo ostatnio czytalem o tym tworzywie i zdecydowałem się na nie. Ktoś może ma jakieś doświadczenie w tym wględzie?

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Ujazd - 07-18-2017 06:47 AM

Chyba mogę ci pomóc. Jeśli chodzi o tarasy kompozytowe Poznań ma jedną z lepszych firm. To wysokiej klasy fachowcy, którzy doradzą, wykonają projekt, zamontują i doradzą jak postępować z danym materiałem. Tu masz link do nich: http://tdmtarasy.pl/. Ja się na nich zdecydowałam i nie załuję.

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Mixer234 - 07-18-2017 08:10 AM

Skąd się o nich dowiedziałaś? Znalazłaś ich w Internecie?

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Ujazd - 07-18-2017 09:13 AM

Nie, mąż koleżanki zlecał im zrobienie zadaszenia na tarasie i polecił mi ich. Wiem, że współpracują z architektami i projektantami, maja wyrobioną markę w Polsce i w Niemczech więc się na nich zdecydowałam.

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Mixer234 - 07-18-2017 10:00 AM

A co dla ciebie robili, mogę wiedzieć? Jesteś z nich zadowolona?

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Ujazd - 07-18-2017 11:33 AM

Też zlecałam wykonanie tarasu i też z kompozytu i jestem bardzo zadowolona. Mąż chciał drewno, ale ja się nie zgodziłam. Jego wiecznie nie ma, a ja nie mam siły się zajmować konserwacją, nawet gdybym miała komuś to zlecić to i tak nie wiedziałabym czy zrobił to dobrze, a potem gromy spadły by na mnie

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Mixer234 - 07-18-2017 01:42 PM

A jak oceniasz ten kompozyt? Faktycznie jest tak dobry jak o nim piszą? Czytałem, że wcale nie wymaga konserwacji a wyglada tak samo jak drewno.

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Ujazd - 07-18-2017 04:42 PM

Wiesz, dla mnie wygoda jest najważniejsza, a tu tylko zamieciesz, umyjesz mopem albo myjką i z głowy. Nawet plamy się tego specjalnie nie trzymają. Poza tym po zimie jest taki sam jak i przed, ani mróz ani wysoka temperatura wrażenia na nim nie zrobiły Smile

Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu? - Mixer234 - 07-18-2017 05:57 PM

To chyba wszystko co chciałem wiedziec. Dziękuję za link Smile