Forum Regionu Podlaskiego
Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Co piszczy w edukacji? (/dzial-co-piszczy-w-edukacji)
+--- Wątek: Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? (/w-dyplom-pasowania-na-czytelnika-%E2%80%93-jest-w-ogole-cos-takiego)

Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - ZielonaHerbata - 07-04-2017 08:34 AM

Cześć. Pracuję w bibliotece miejskiej i niedługo przychodzą zapisać się do nas nowi uczniowie. Chcielibyśmy dać im jakaś pamiątkę po tym dniu i tak się zastanawiam, co to mogłoby być. Przyszedł mi do głowy jakiś dyplom czy coś w tym stylu. Uważacie, że to dobry pomysł?

Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - Yerba - 07-04-2017 11:14 AM

Moim zdaniem te wszystkie dyplomy w sklepach są naprawdę brzydkie. Takie pstrokate i robione według jednego wzoru. Nie widziałam dawno nic ładnego, więc może odpuść sobie

Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - zuzANKA - 07-04-2017 02:06 PM

Nie zgadzam się z Tobą! Jest taka strona: http://www.bialyatrament.pl/pl/pasowania-na-czytelnika, gdzie mają przepiękne wzory i ilustracje. Znajdziesz tutaj fajny dyplom pasowania na czytelnika do szkolnej biblioteki. Moim zdaniem to jedne z najładniejszych dyplomów, jakie widziałam. Wcale nie są tandetne, jak wszystkie inne. Zobacz, na pewno jakieś Ci się spodobają.

Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - KarateKid - 07-04-2017 05:05 PM

A trzeba w ogóle coś dawać? Z doświadczenia wiem, że i tak później to wyląduje w śmieciach, więc nie szkoda pieniędzy?

Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - Kompas - 07-04-2017 05:19 PM

Nie zgadzam się z Tobą! Moja córka zawsze się cieszy, jak coś takiego dostanie. Wydaje mi się, że dzieciom podoba się, gdy nawet taki dyplom dostaną. A te z firmy Biały Atrament są naprawdę piękne. Widziałam na stronie internetowej.

Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego? - Bateria - 07-04-2017 06:05 PM

Kolega ma rację! Dzieci uwielbiają, gdy dostają jakiś dyplom, szczególnie jeśli ładny. Czują się wtedy, jak dorośli. A pasowanie na czytelnika to poważna sprawa przecież dla najmłodszych.