Forum Regionu Podlaskiego
Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Różniste problemy (/dzial-rozniste-problemy)
+--- Wątek: Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej (/w-potrzebuje-wydajnego-systemu-do-magazynowania-energii-cieplnej)Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej - EdiG - 02-23-2017 12:00 PM

Cześć wam, jako że nie znam się zupełnie na elektryce i właściwie wszystkim co się z nią wiąże a chciałbym kupić jakiś wydajny system do magazynowania ciepła to zwracam się do was o pomoc. Co byście wybrali gdyby u was pojawiła się taka potrzeba?


Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej - tańczącaWogniu - 02-23-2017 02:14 PM

Taka potrzeba to się u mnie już pojawiła bo doszłam do wniosku że magazynowanie energii cieplnej pozwoli mi dużo zaoszczedzic a koszt inwestycji zwróci się bardzo szybko. Przejrzałam wiele ofert, pytałam o sklepy i dostawców na forach stąd decyzja o zakupie całego zestawu tu: http://www.soltec.sklep.pl/magazyny-energii-p-1168.html. Bezawaryjnie działa mi do dzisiaj, fajna instalacja godna polecenia.


Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej - ZiemowitWiatr - 02-23-2017 03:49 PM

Też mam ten system, z perspektywy czasu uważam że to jedna z moich najlepszych inwestycji. Oszczednosci są widoczne, a pod wzgledem jakości i ceny nie znajdziesz niczego korzystniejszego. Pozdrawiam.


Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej - Marlon - 02-23-2017 04:30 PM

To nie jest żadne inwestowanie, mylicie pojęcia. Ograniczanie wydatków to ograniczanie wydatków – moga to być lepiej lub gorzej wydane pieniadze ale mimo wszystko nie jest to inwestycja. To tak jak ktoś mówi że zainwestuje w lepszy samochód. Totalnie bez sensu.


Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej - tańczącaWogniu - 02-23-2017 07:09 PM

O filozofii i znaczeniu słów możemy pogadać gdzie indziej. Nie wiem czy to jest poprawne sformuowanie czy nie, wazne że każdy wie o co chodzi i jaki jest cel działania.