Forum Regionu Podlaskiego
Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Technika wszelaka (/dzial-technika-wszelaka)
+--- Dział: Auta, motocykle i... (/dzial-auta-motocykle-i)
+--- Wątek: Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? (/w-kto-oferuje-porzadne-mycie-tapicerki-samochodowej-w-poznaniu)

Strony: 1 2

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - ZielonaHerbata - 02-06-2017 02:55 AM

Dopiero co kupilam samochod, ale niestety sa plamy, które rzucaja się w oczy i chciałabym to załatwić w miare sprawnie, żeby wyglądał może nie jak nowy ale tak jakos bardziej po ludzku. Czy ktos wie kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu?

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Taxo - 02-06-2017 03:14 AM

Kobieta kupiła samochod z plamami? Az dziwTongue nie wierze Tongue

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Marlon - 02-06-2017 05:49 AM

Jeśli sama próbowałaś jakims domowym sposobem i nie zeszlo to tylko zostaja ci teraz profesjonalne firmy ale ich cenniki mycia tapicerki samochodowej to możesz sobie w necie posrpawdzac .

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Yerba - 02-06-2017 06:35 AM

u mnie mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu robila taka firma http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/ oni zajmują się parowym myciem tapicerki mebli tapicerowanych czy w ogole dywanow. Na necie można zobaczyc z jakiego sprzętu korzystaja, ale u mnie zrobili to naprawde dobrze.

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Zegarynka - 02-06-2017 08:55 AM

Waznym jest, aby jak czyszczą to nie niszczyli tapicerki samochodowej bo szkoda. A to przeciez kosztuje żeby wymienic.

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Yerba - 02-06-2017 11:52 AM

u mnie nic nie było uszkodzone. Faktem jest, ze samochod ogolnie był zadbany tylko drobne plamy ale te zeszły bez śladu. Po prostu jak domowe babcine sposoby żadne nie działają to wtedy dzwonić do specjalistów i ma się klopot z glowy.

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Zegarynka - 02-06-2017 01:15 PM

Wiesz jeśli niektórzy daja takie srodki ze robia białą plamę na srodku to ja dziekuje …

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Yerba - 02-06-2017 02:27 PM

no ale wlasnie po to są myjnie parowe tym bardziej mobilne myjnie parowe żeby się z takimi ludzmi nie uzerac Tongue a chemii jest wokół tyle ze szok… wiec lepiej czyścić parą i to taniej wyjdzie.

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Energia - 02-06-2017 03:12 PM

zgadzam się , ze powinniśmy wybierac ekologiczne metody czyszczenia Smile

Kto oferuje porządne mycie tapicerki samochodowej w Poznaniu? - Marlon - 02-06-2017 05:35 PM

Od nadmiaru chemii ludzie po prostu dostaja alergii jakichs dziwnych uczulen a widac to jak w niektórych hotelach tak czuc zwyczajnie chemia tak być nie powinno.