Forum Regionu Podlaskiego
Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Tu można (niemal) wszystko (/dzial-tu-mozna-niemal-wszystko)
+--- Dział: Jazda bez trzymanki (/dzial-jazda-bez-trzymanki)
+--- Wątek: Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość? (/w-czy-detektywi-z-lubelskiego-zachowuja-anonimowosc)

Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość? - EdiG - 02-06-2017 01:57 PM

Zależy mi na wynajęciu detektywa do ustalenia kilku zagadnień związanych ze spadkiem, ale zalezy mi także na anonimowości. Nie mogę zostać ujawniony w żaden sposób, więc musi to być sprawdzona firma. Kogo polecacie w tym temacie?

Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość? - ZiemowitWiatr - 02-06-2017 02:50 PM

Nie dosyć, że musi zachować anonimowość to jeszcze musi być skuteczna Smile)) Takie oto cechy między innymi może Ci zagwarantować firma Monos24, która reprezentowała i moje interesy kiedyś. Nie ma mowy o ujawnieniu Twojej tożsamości na żadnym etapie prac detektywów.

Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość? - MarylaSpadziowa - 02-06-2017 04:34 PM

Praca detektywa stała się w ostatnim czasie takim działaniem opartym na zaufaniu, więc coraz więcej klientów dostrzega możliwość ustalenia wielu faktów. To dobrze, bo przez długi czas przy detektywach była obecna łatka szukających tylko zabójców czy denatów.

Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość? - Kazuar - 02-06-2017 07:20 PM

Zgadzam się z tą opinią, a praca detektywów jest dużo szersza, zwłaszcza tych najlepszych jak z Monos24, którzy działają zarówno w sferze prywatnej, jak i gospodarczej. Takich ludzi potrzebuje nie tylko Lublin detektyw to praca dla całego kraju i nierzadko w mało sprzyjąjącyh warunkach.