Forum Regionu Podlaskiego
Dobra obudowa do filtra - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Męska część (/dzial-meska-czesc)
+--- Wątek: Dobra obudowa do filtra (/w-dobra-obudowa-do-filtra)Dobra obudowa do filtra - Ujazd - 01-20-2017 10:36 AM

Hej. Mam wrażenie, że coś niedobrego dzieje się z moim filtrem od wody. Może nie konkretnie z samym filtrem, bo nie wpływa na jakość przepuszczanej wody, ale obudowy. Wydaje mi się, ze ona trochę jakby przeciekała. Zresztą, ma już swoje lata i chciałabym wymienić ją na nową. Czy wiecie, kto mi to zaoferuje?


Dobra obudowa do filtra - Mixer234 - 01-20-2017 11:24 AM

Wszystko zależy od tego, jaki ma się filtr. Na pewno warto obejrzeć te, ze strony FiltryBB. Jest tam naprawdę duży wybór. My z żoną wybraliśmy idealny do naszego domu. Oczywiście, można też zwrócić uwagę na obudowę. Jest dużo różnych modeli, więc na pewno da się znaleźć coś odpowiedniego do każdej kuchni czy łazienki. Bo właśnie to zależy od tego, do czego taki filtr ma służyć.


Dobra obudowa do filtra - EdiG - 01-20-2017 01:15 PM

Ja mam filtr z tej strony i wcale nie żałuję. Mają bardzo wytrzymałe obudowy, które się nie niszczą i naprawdę warto je wybierać. Oczywiście, muszą być szczelne, by dobrze działać, ale tworzą je z tak dobrego materiału, by nie zawodziły. Polecam każdemu.


Dobra obudowa do filtra - Bateria - 01-20-2017 03:02 PM

My też zdecydowaliśmy się na obudowy do filtrów z tej strony. Można zresztą obejrzeć sobie, co mają i wybrać to, co jest akurat potrzebne, tutaj link: http://www.filtrybb.pl/37-obudowy-filtrow-korpusy. Nigdy nie należy zapominać, że skuteczność filtra zależy tak naprawdę od jego korpusu i obudowy, bo jeśli coś pęknie, rozszczelni się to niestety nic już się nie wskóra.


Dobra obudowa do filtra - ZiemowitWiatr - 01-20-2017 03:34 PM

Ja znalazłem filtr do mojego biura właśnie na tej stronie. Rzeczywiście, mogę potwierdzić, że obudowy mają naprawdę wytrzymałe i dostosowane do rozmaitych modeli filtrów. Myślę, że odszukanie tam idealnego modelu nie stanowi żadnego problemu.


Dobra obudowa do filtra - Energia - 01-20-2017 04:48 PM

Przyznam się, że nie znam się za bardzo na filtrach wodnych, ale mój mąż wybierał właśnie na tamtej stronie i wszystko u nas działa bez zarzutu. Jak się coś popsuło, to bez trudu też wymienił obudowę. Mogę więc spokojnie wszystkim polecić.


Dobra obudowa do filtra - Ujazd - 01-20-2017 05:52 PM

Bardzo dziękuję za wiele wyczerpujących odpowiedzi. Na pewno spróbuję z polecaną stroną. Nawet już wstępnie tam sobie przeglądałam obudowy i wyglądają sensownie. Pozdrawiam serdecznie.