Forum Regionu Podlaskiego
Jaką macie opinię o Viageonie? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Męska część (/dzial-meska-czesc)
+--- Wątek: Jaką macie opinię o Viageonie? (/w-jaka-macie-opinie-o-viageonie)Jaką macie opinię o Viageonie? - Mixer234 - 01-12-2017 09:52 AM

Szukam czegos dla siebie. Na moje meskie niedomagania. Czy moglibyście mi cos polecic? Slyszalem o Viageonie ze jest dobry.A jakie wy macie zdanie?


Jaką macie opinię o Viageonie? - EdiG - 01-12-2017 12:42 PM

Wiesz musisz po prostu poznac skład bo wtedy ci duzo mowi na czym ten suplement się skupia bo ogolnie to jest wiele tabletek na potencje i one maja często tez w skladzie witaminy ale nie tlyko wiec po prostu poczytaj dokladnie co jest napisane i wtedy wybierz cos dla siebie.


Jaką macie opinię o Viageonie? - ZiemowitWiatr - 01-12-2017 03:30 PM

ja nie mam zdania bo nie mam problemow Tongue


Jaką macie opinię o Viageonie? - plastelinowy10 - 01-12-2017 06:01 PM

Każdy musi dobrac do siebie bo inaczej to trudno doradzic . jest w necie dobra porwynwarka tabletek na potencje Potency Rank Pills i tam znajdziesz info z czego co się składa. możesz zajrzec tu jak chcesz http://potency-pills-rank.pl/produkty/viageon/ no i przekonac się czy będzie ci odpowiadalo.A każdy ma opinie o Viageonie inna bo każdy organizm inaczej działa.


Jaką macie opinię o Viageonie? - philipińczyk99 - 01-12-2017 07:14 PM

Widziałem kiedyś Viageon no i brałem go jakis czas no i przynosi raczej szybką reakcję niż wolną hehe no ale ma imbir i witaminy wiec dosc popularne składniki. Tylko ze to połaaczenie z innymi składnikiami daje taki efekt, ze ogólnie to, jak bardzo wydolni jesteśmy, może nam poprawic.