Forum Regionu Podlaskiego
Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Tu można (niemal) wszystko (/dzial-tu-mozna-niemal-wszystko)
+--- Dział: Dar przekonywania (/dzial-dar-przekonywania)
+--- Wątek: Jaką hurtownię odzieżową polecacie? (/w-jaka-hurtownie-odziezowa-polecacie)Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - Kompas - 11-24-2016 02:43 PM

Witam. Czy jest tu ktoś, kto zajmuje się hurtem? Szukam sprawdzonego miejsca, gdzie dostałbym buty, ubrania i może bieliznę. Przejechałem już dużo hurtowni, przejrzałem oferty i nic mi nie pasuje. Nie mam za bardzo czasu, żeby jeździć w poszukiwaniu nowych, więc jeśli ktoś może coś polecić, to będę wdzięczny.


Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - KarateKid - 11-24-2016 05:10 PM

Słuchaj moja zona prowadzi sklep obuwniczy. Zapytałem ją i ona mówi, że korzysta z tej hurtowni : http://wolka24.com/obuwie i wydaje mi się to niezłą opcją, bo zamawiasz przez internet i o nic nie musisz się martwić.


Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - ZielonaHerbata - 11-24-2016 06:00 PM

No nie wiem. Ja bym wolała pojechać, obejrzeć rzeczy i dotknąć. Takie kupowanie w ciemno nie jest dobrą rzeczą. Skąd wiesz, jaki to jest materiał? Czy jest dobry gatunkowo, czy nie? Ja bym raczej nie zaufała sklepom internetowym., bo to nigdy niewiadomo. Lepiej pojechać do normalnego sklepu.


Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - Yerba - 11-24-2016 07:23 PM

Głupoty! Teraz wszystko zamawia się przez internet! Po, co komplikować sprawy? Możesz na próbkę kilka produktów zamówić i będziesz wiedziała. Nie musisz wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy! Przecież to bardzo wygodne.


Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - Kazuar - 11-24-2016 08:01 PM

Znam tę miejscowość – Wólka Kosowska Hurt zawsze stał tam na wysokim poziomie, więc śmiało zamawiam stamtąd ciuchy, buty i różne dodatki. Ceny są niezłe, więc zazwyczaj robię dużo zamówienie raz na jakiś czas. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, żeby klienci się skarżyli.


Jaką hurtownię odzieżową polecacie? - Kompas - 11-24-2016 08:54 PM

No hurtownia internetowa to jest najlepsze rozwiązanie w moim przypadku. Sklep mam w małej miejscowości i do wszystkich miejsc zazwyczaj mam daleko. Słyszałem też w sumie o tej firmie Wolka24.com od znajomych i chyba spróbuję.