Forum Regionu Podlaskiego
Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Technika wszelaka (/dzial-technika-wszelaka)
+--- Dział: Auta, motocykle i... (/dzial-auta-motocykle-i)
+--- Wątek: Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? (/w-gdzie-najlepiej-wypozyczyc-busa-dla-pracownikow)Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - Bateria - 10-19-2016 03:02 AM

Dzień dobry, jestem właścicielką firmy, która się rozrasta. Ostatnio nawiązalismy współpracę z firmami z innych miast. problem w tym, że moi pracownicy będą dość często jeździć do tych współpracujących z nami firm a ja nie mam takiego auta, które pomieści większą liczbę osób. Gdzie najlepiej wypożyczyć busa do przewozu pracowników? bardzo proszę o namiary.


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - Mixer234 - 10-19-2016 05:57 AM

ale szefowa się trafiła, takiej teraz to ze świecą szukać, niech pracownicy jeżdżą swoim autem albo pociągiem, bardzo dużo ludzi jeździ w delegacje autobusami i pociągami i korona im z głowy nie spada! po co kase firmową wydawac.


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - Energia - 10-19-2016 06:09 AM

Koleś no co ty, przecież to busem będzie szybciej i na pewno taniej. Każda porządna i szanująca się firma dba o pracowników, a tym samym o firmę. Właściciel firmy powinien dbać o szybki i sprawny transport pracowników.


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - EdiG - 10-19-2016 06:27 AM

Musisz nawiązać współpracę z doświadczoną wypożyczalnią aut, która zaproponuje Ci atrakcyjne warunki współpracy. Taką konkurencyjną firmą jest wypożyczalnia z Krakowa, która działa na terenie całej Polski, koniecznie zapoznaj się z jej atrakcyjna ofertą, z pewnością będziesz zadowolona.


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - Bateria - 10-19-2016 09:23 AM

A czy busa też wynajmę w tej wypożyczalni, no bo wiecie, na razie nie stac mnie na zakup busa, może kiedyś, ale na chwile obecną, to tylko wypożyczalnia wchodzi w grę.


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - EdiG - 10-19-2016 12:20 PM

No oczywiście, że w swojej ofercie firma, oprócz samochodów osobowych czy samochodów dostawczych, oferuje też wypożyczanie busów jest to doskonałe wyjście dla przewozu pracowników na różne szkolenia, konferencje czy też do przewozu pracowników do pracy.


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - Mixer234 - 10-19-2016 02:07 PM

A ja tam dalej będę się upierał przy swoim, że najlepszym rozwiązaniem będzie komunikacja państwowa, po co się szarpać i załatwiac transport, pracownicy i tak tego nie docenią!


Gdzie najlepiej wypożyczyć busa dla pracowników? - EdiG - 10-19-2016 04:58 PM

E tam opowiadasz, jakiś sfrustrowany jesteś czy co. Jak juz mówiłem, warto inwestować w dobrych pracowników i szkoda marnować ich czasu na jazdy koleją czy autobusem. A jak już koleżanka wspominała, busem będzie i szybciej i na pewno taniej. Dobrze zrobisz wypożyczając samochód. Cześć!