Forum Regionu Podlaskiego
Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Zadbane domostwo i ogród (/dzial-zadbane-domostwo-i-ogrod)
+--- Wątek: Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? (/w-gdzie-kupic-dobra-pilarke-elektryczna)Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - Taxo - 08-29-2016 10:02 AM

Witajcie. Chciałbym się zorientować czy online mozna kupić dobrą piłę elektryczną do cięcia drewna? W sklepach internetowych jest większy wybór niż w sklepach stacjonarnych, a ceny niższe, tylko że nie można osobiście się przekonac, jak działa dane urządzenie.


Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - philipińczyk99 - 08-29-2016 12:53 PM

Myśle, że można kupic przez internet dobrą pilarkę. Podrzucam ci link sklepu AGROTECH SKLEP POZNAŃ agrotech-poznan.com.pl/pilarki.html . Jest tam spory wybór najlepszych jakościowo pił, które można kupić zarówno online, jak i osobiście w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Możesz tam pojechać i przekonac się, jak działają interesujące Cie modele. A jeśli chcesz, możesz zdecydować się na zakupy online – ja uważam, że warto.


Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - Taxo - 08-29-2016 01:07 PM

W sumie może wybiorę się do Poznania do tego sklepu, bo z tego co widze, jest tam duży wybór róznych urządzeń przydatnych w ogrodzie i na podwórku. Można tam kupic np. kosiarki i kosy spalinowe, a tego typu sprzęty też mnie interesują. Może od razu udałoby mi się zrobic tam wieksze zakupy.


Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - philipińczyk99 - 08-29-2016 01:24 PM

No to prawda, że jest tam duży wybór urzadzeń do koszenia trawy i przycinania krzewów. Mnie ostatnio interesują tez kosy spalinowe i nożyce do żywopłotu. Nie wiem, czy kupię któreś z tych urządzeń jeszcze w tym roku, ale w niedalekiej przyszłości planuję taki zakup.


Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - Taxo - 08-29-2016 02:31 PM

A mnie najbardziej zainteresowały kosiarki automatyczne, które same przycinają trawe w ogrodzie i które sa odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Chętnie zobacze na zywo, jak wygląda praca tego typu wynalazków.


Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - philipińczyk99 - 08-29-2016 04:53 PM

No wydają się być interesującymi urządzeniami, ale u mnie jednak nie sprawdziłoby się takie rozwiązanie. Mam za bardzo zagracony teren wokół domu, bo mam małe dzieci i sporą rodzinę. Mimo że taka automatyczna kosiarka jest podobno bezpieczna, to jednak wywolywałaby zbyt duze zainteresowanie dzieci i w dodatku musiałbym ciągle przestawiac rózne zabawki ogrodowe, żeby zrobić dla niej miejsce.


Gdzie kupić dobrą pilarkę elektryczną? - Taxo - 08-29-2016 06:37 PM

Rozumiem. W kazdym razie dziękuję za porady i sugestie. Myslę, że w niedługim czasie wybiorę się do Poznania do tego sklepu, który mi zarekomendowałeś.