Forum Regionu Podlaskiego
Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Różniste problemy (/dzial-rozniste-problemy)
+--- Wątek: Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? (/w-czy-warto-zlecac-tekst-do-tlumaczenia-przez-neta)



Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? - Marlon - 08-02-2016 07:54 AM

Trochę mi się zebrało tekstow do przetłumaczenia. Nad tym sam nie posiedzę, bo niestety, ale czasowo nie dam rady. Czy kiedykolwiek zlecaliście tekst do tłumaczenia przez neta? Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta?


Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? - philipińczyk99 - 08-02-2016 10:02 AM

Tak naprawde na jedno wychodzi i tak placisz za tłumaczenie i tak, wiec w sumie o co chodzi? Czasowo to jak zawsze – ekspresowe tłumaczenie w gre wchodzi ale nie u wszystkich.


Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? - Taxo - 08-02-2016 12:54 PM

Wg mnie to wygodne jest, ale każdy musi odpowiedziec sam sobie na pytanie, co dla nieego jest ważniejsze. Wg mnie nie maroznicy czy zlecimy to przez neta czy normalnie zaniesiemy recznie.


Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? - Ujazd - 08-02-2016 02:24 PM

Moja partnerka szukala dobrej firmy tłumaczeniowej. Przewaliła tego w necie trochę ale teraz ma jedna sprawdzone firme. Tlumaczymy tam wszelkie dokumenty i umowy. Jak bys chciał to zajrzyj tu tlumaczenia-gk.pl/umowy-dokumenty i sam przekonaj się czy warto. Ta firma tłumaczy umowy i rozne dokumenty jak potrzeba na wyjazd lub do pracy. No i takie techniczne rzeczy tez.


Czy warto zlecać tekst do tłumaczenia przez neta? - ZiemowitWiatr - 08-02-2016 04:19 PM

Na pewno tłumaczenia na angielski lub z angielskiego wiele osob zleca przez neta bo to po prostu oszczedza czas i nie ukrywajmy to jest bardzo wygodne. A korektę językową angielskiego tekstu to tez wieel firm oferuje. Jak ktos chce poprawek, to można tez o to poprosic, zarówno w biurach stacjonarnie jak i online.