Forum Regionu Podlaskiego
Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Męska część (/dzial-meska-czesc)
+--- Wątek: Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? (/w-erotyczny-prezent-dla-zony-czy-warto-kupowac)Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - EdiG - 07-22-2016 09:37 AM

Witam, do jakiegoś czasu zbieram się z zamiarem kupienia jakiegoś gadżetu erotycznego dla mojej zony. Fajnie by było jakby sprawiał przyjemność nam obojgu Wink ale nie jest to konieczne. jak sądzicie z czego mogłaby się ucieszyć. Wiem, że nie wszystko kobiety uważają za fajne, a nie chciałbym jej urazić.


Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - Yerba - 07-22-2016 11:58 AM

Najlepszym prezentem będzie gorset Lolitta. Ta marka jest szczególnie kobieca i pozbawiona niepotrzebnej dosłowności. Dzięki temu ma to co w erotyzmie najpiękniejsze czyli tajemnica. Pamiętaj, ze każda kobieta ucieszy się jeśli podarujesz jej jakiś seksowny ciuszek. Nie spotkałam w życiu takiej, która by o tym nie marzyła.


Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - Zegarynka - 07-22-2016 02:03 PM

Dla kobiet najbardziej pociągająca jest seksowna bielizna damska. Każda z nas lubi czuć się wyjątkowo, szczególnie w intymnej sytuacji, dlatego taki prezent sprawi, że otworzy się na nowe doznania. a to na pewno będzie korzystne dla obu stron Wink


Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - Energia - 07-22-2016 03:57 PM

Myślę, ze bielizna to świetny pomysł. Z innymi gadżetami poczekaj może trochę. Jeśli ucieszy się z tego prezentu możesz spróbować z czymś bardziej pikantnym. W każdym razie tutaj pośpiech nie jest wskazany. Możesz tez porozmawiać z partnerką. Ona najlepiej wie z czego by się ucieszyła.


Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - Kazuar - 07-22-2016 06:06 PM

ja bym nigdy nie kupił swojej dziewczynie wibratora.


Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować? - EdiG - 07-22-2016 08:27 PM

Nikt tobie nie karze Tongue rób co chcesz i pozwól tez robić innym co chcą.