Forum Regionu Podlaskiego
Tłumaczenia medyczne na studiach - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Co piszczy w edukacji? (/dzial-co-piszczy-w-edukacji)
+--- Wątek: Tłumaczenia medyczne na studiach (/w-tlumaczenia-medyczne-na-studiach)Tłumaczenia medyczne na studiach - Taxo - 07-22-2016 12:34 PM

Dzień dobry! Jestem studentem medycyny i obecnie zmagam się na lektoracie specjalistycznym z angielskim medycznym. Nie ukrywam, że idzie mi ciężko, bo słownictwa jest dużo, a w tradycyjnych słownikach trudno znaleźć profesjonalne tłumaczenia. Dlatego też poszukuję osoby, która pomoże mi z tym językiem. Głównie chodzi mi o tłumaczenie tekstów. A, no i dodam, że jak na studenta przystało, nie jestem milionerem, dlatego zależy mi nie tylko na wysokiej jakości usługi, ale także na atrakcyjnej cenie.


Tłumaczenia medyczne na studiach - ZielonaHerbata - 07-22-2016 01:32 PM

Cześć, ja co prawda nie zmagałam się z angielskim medycznym, ale na swoich studiach również potrzebowałam pomocy, dlatego chodziłam na korepetycję. Wrzucę Ci link do firmy, z której pomocy korzystałam, bo wiem, że zajmują się także tłumaczeniami medycznymi. Tutaj jest link: kolodziej-albion.com.pl/. Strona jest raczej przejrzysta, więc na pewno szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz.


Tłumaczenia medyczne na studiach - Marlon - 07-22-2016 01:52 PM

Siema, na medycynie rzeczywiście są spore problemy z angielskim słownictwem, bo trudno znaleźć prawidłowe tłumaczenie. Ja poza tym, że studiuję medycynę, jestem także w kole naukowym, na którym często omawiamy teksty w języku angielskim. Czasem korzystam z pomocy firmy, o której pisała koleżanka wyżej. Ich usługi są szybkie, niedrogie i w pełni profesjonalne, także polecam z czystym sumieniem.


Tłumaczenia medyczne na studiach - Zegarynka - 07-22-2016 02:25 PM

Jak Wy chcecie być lekarzami, skoro nawet biegle angielskiego nie znacie?! Porażka…


Tłumaczenia medyczne na studiach - Taxo - 07-22-2016 04:58 PM

Dzięki za rady! Przejrzałem stronę i znalazłem wszystkie niezbędne informacje. A ceny w zakładce tłumaczenia medyczne cennik bardzo mi się podoba, także zapewne skorzystam z ich usług! DziękiWink