Forum Regionu Podlaskiego
Czy gadżety reklamowe są drogie? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Styl naszego życia (/dzial-styl-naszego-zycia)
+--- Wątek: Czy gadżety reklamowe są drogie? (/w-czy-gadzety-reklamowe-sa-drogie)Czy gadżety reklamowe są drogie? - EdiG - 07-22-2016 04:14 AM

Chciałbym kupić jakieś niestandardowe gadżety reklamowe. Na razie nei mam pomysłu, ale na pewno niedlugo coś mi w padnie do głowy. Czy gadzety reklamowe są drogie?


Czy gadżety reklamowe są drogie? - Bateria - 07-22-2016 07:10 AM

Wszystko zalezy, od tego, co zamawiasz. Jak szukasz kubków reklamowych z logo to w sumie zawsze taniej wyjdzie niż kupno np. plecaka na laptopa. Zależy jaki chcesz przeznaczyć na to budżet i jaki masz nadrzędny cel. Kubki reklamowe są ok., o ile są dobrze zaprojektowane i ładnie wykonane i dlatego szukaj firmy, która nie produkuje bubli.


Czy gadżety reklamowe są drogie? - ZiemowitWiatr - 07-22-2016 09:10 AM

Na rynku jest bardzo wiele różnych i ciekawych gadżetów promocyjnych i nie sposób nie wybrać czegoś dla siebie. Jeśli chcesz coś oryginalnego, to może zdecyduj się na cos, co jest zgodne z ekologią np. ekotorby? Wcale nie musza wyjść dużo drożej niż kubki reklamowe. a i tak mają po prostu dobrze informować o twojej firmie. Bo to twój nadrzedny cel.


Czy gadżety reklamowe są drogie? - plastelinowy10 - 07-22-2016 11:14 AM

Zależy co chcesz zamówić. Jak długopisy, to wychodzi zawsze taniej niż coś zupełnie odjechanego.


Czy gadżety reklamowe są drogie? - Kazuar - 07-22-2016 01:44 PM

Wszystko zalezy od tego co chcesz kupic. Bo ja kupuje glownie notesy z gumką. Akurat działam w branży gdzie liczy się kontakt z ludxmi i oni lubią dostawać notesiki.


Czy gadżety reklamowe są drogie? - Taxo - 07-22-2016 04:14 PM

Ja wolę zainwestować w odzież reklamową. Znalazłem dobrego producenta odzieży reklamowej z nadrukiem i nie narzekam. Dobrej jakości rzeczy, które nie spierają się po jednym praniu. Są dość trwałe. Kolorystycznie współgrają z logo i to właśnie jest to. O takie połączenie chodzi, żeby nie było nadmiaru, a logo nie było zbyt duże. Wolałem kupić polary i t-shirty niż czapki np. Bo akurat u mnie na to nei było zapotrzebowania w firmie. Ale może u ciebie jest inaczej.