Forum Regionu Podlaskiego
Kompleksowy remont. - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Zadbane domostwo i ogród (/dzial-zadbane-domostwo-i-ogrod)
+--- Wątek: Kompleksowy remont. (/w-kompleksowy-remont)Kompleksowy remont. - plastelinowy10 - 07-19-2016 07:31 AM

Długo zbierałem pieniądzę na ten cel, ale w końcu się udało. Mogę zrobić kompleksowy remont mieszkania, które od dawna już dopominało się o wielki epoprawi. Pytanie tylko czy jestem w stanie wyrobić się z remontami instalacji oraz położeniem nowych nawierzchni w ciągu miesiąca. Zależy mi na tym, bo wyjeżdżam właśnie za miesiąc na krótki kontrakt za granicę.


Kompleksowy remont. - philipińczyk99 - 07-19-2016 09:27 AM

To dość sporo czasu, nawet jak na komplskowy remont. Wystarczy to odpowiednio zgrać w czasie. Jeśli zrobisz to z rozmysłem, to bez problemu nie tylko skończysz remont, ale też zdążysz jeszcze urządzić parapetówkę Smile))


Kompleksowy remont. - ZielonaHerbata - 07-19-2016 12:07 PM

Zależy czy masz odpowiedniego fachowca do tej roboty. Jeśli tak, to bez problemu da radę. Kiedyś miałam majstra, który wziął na raz tyle robót, że do każdej chciał zdąrzyć i jak to zwykle bywa nie dał rady z żadną. Ale te czasy to już chyba przeszłość.


Kompleksowy remont. - plastelinowy10 - 07-19-2016 03:04 PM

Nie no ja mam pewniaka i tutaj się o to nie martwię. Przedsiębiorstwo remontowo budowlane, które wybrałem już od ponad 10 lat działa na rynku, więc już ten czas pokazuje, że utrzymują się na rynku nie przez przypadek Smile))


Kompleksowy remont. - Taxo - 07-19-2016 03:58 PM

Taki remont też mi się marzy. Robiłem sobie wstępny kosztorys i policzyłem też ile czasu zajmą poszczególne prace. Jeśli by robić wszystko po zakońćzonym rodzaju prac, to na pewno by się nie udało tego w miesiąc skończyć, ale jeśli można robić niektóre roboty w tym samym czasie, to bez problemu i dwa tygodnie starczą.


Kompleksowy remont. - Yerba - 07-19-2016 05:47 PM

Starczą nie starczą. Jak dla mnie to w tym momencie najważniejszy jest efekt końcowy. Powienien wyglądać tak, jak to było w planach, a na pewno w zamyśle.


Kompleksowy remont. - philipińczyk99 - 07-19-2016 07:12 PM

Według mnie najbardziej czasochłonny jest montaż instalacji elektrycznej Poznań i inne duże miasta mają sporo budynków tak zwanej starej daty, a tam jest z czym powalczyć. Jeśli robisz od podstaw i budujesz nowy dom, to robota jest mniej skomplikowana. Dlatego dobrze, że masz już wybranego fachowca, który Ci się zajmie tym etapem prac.


Kompleksowy remont. - Zegarynka - 07-19-2016 07:26 PM

I dobrze się umówić na stawkę przed rozpoczęciem prac bez względu na to, czy chodzi o płytki czy o malowanie ścian Poznań cennik w tym zakresie ma na niskim poziomie, więc to dla nas bardzo dobrze.