Forum Regionu Podlaskiego
Romantyczny wyjazd za granicę - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Podróże kształcą (/dzial-podroze-ksztalca)
+--- Wątek: Romantyczny wyjazd za granicę (/w-romantyczny-wyjazd-za-granice)

Romantyczny wyjazd za granicę - KarateKid - 06-23-2016 09:06 AM

Witam, chciałbym zabrać moją kobietę na romantyczny wyjazd. Chciałbym się jej oświadczyć w jakimś malowniczym miejscu i spędzić owocny tydzień Wink To pytanie kieruje głównie do kobiet. gdzie panie chciałyby być zabrane? jak powinny wyglądać oświadczyny?

Romantyczny wyjazd za granicę - Bateria - 06-23-2016 09:34 AM

No ja nie wiem, chyba powinny odbywać się w obecności rodziców zarówno dziewczyny jak i chłopaka. Musisz ich zapytać o zgodę i prosić o błogosławieństwo.

Romantyczny wyjazd za granicę - Energia - 06-23-2016 11:21 AM

No co ty, to jakieś staromodne zwyczaje. Nie musisz się nimi przejmować. Wszystko będzie w porządku jeśli gdzieś wyjedziecie. ja bym była zachwycona Smile

Romantyczny wyjazd za granicę - Kazuar - 06-23-2016 01:14 PM

Oświadczyny wobec rodziców zazwyczaj robi się już po zaręczynach z kobietą. Chyba żadna z pań nie chciałaby być postawiona w takiej sytuacji. Że pyta się jej rodziców zamiast jej samej. Także jedźcie miło spędzajcie czas i wyciągnij pierscionek w odpowiednim momencie.

Romantyczny wyjazd za granicę - Zegarynka - 06-23-2016 03:09 PM

ja bym wybrała Wyspy kanaryjskie wczasy w tak uroczym miejscu zachęcają do amorów. A jak jeszcze po koniec wyjazdy zaskoczysz ją miłosnym wyznaniem będzie zachwycona. Ja na pewno bym się zgodziła wyjść za takiego faceta.

Romantyczny wyjazd za granicę - KarateKid - 06-23-2016 04:22 PM

OK., a z jakim biurem najlepiej jechać?

Romantyczny wyjazd za granicę - Zegarynka - 06-23-2016 05:25 PM

Ja zazwyczaj jeżdżę z Prestige Travel. Obojetnie gdzie nie byłam jedzenie było doskonałe. widać, ze dokładnie dobierają hotele.

Romantyczny wyjazd za granicę - KarateKid - 06-23-2016 06:49 PM

Super, wielkie dzięki. Mam nadzieję, ze się zgodzi. Już nie mogę się doczekać.