Forum Regionu Podlaskiego
Ogródek w restauracji - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Styl naszego życia (/dzial-styl-naszego-zycia)
+--- Wątek: Ogródek w restauracji (/w-ogrodek-w-restauracji)

Ogródek w restauracji - Mixer234 - 06-21-2016 09:06 AM

Okres letni to dla mnie prawdziwy czas żniw. Mówię oczywiście o zarobku, jaki towrzyszy mojej knajpie na miejscowym rynku. Ale od przybytjku głowa nie boli jak to mówią, więc chciałbym zainwestować w wygląd tego ogródka, żeby jeszcze więcej osób miało okazję przyjrzeć się temu co serwujemy. Jak myślicie, czy nowy taras pomoże mi w tym.

Ogródek w restauracji - EdiG - 06-21-2016 10:08 AM

Na pewno nie zaszkodzi Smile Chodzę w okresie letnim do ogródków kawiarnianych praktycznie w każdy wekend i muszę Ci powiedzieć, że tam to już jest norma. Ale to duże miasta, więc tam liczą się z tym, że konkurencja nie śpi.

Ogródek w restauracji - Mixer234 - 06-21-2016 12:38 PM

Dlatego nie chcę już czekać dłużej, bo okres letni to naprawdę najlepszy czas na zarabianie pieniędzy w tej branży. Klientów jest zdecydowanie więcej i siedzą dłużej dzięki temu, że jest ładna pogoda. Trzeba ich więc dobrze ugościć.

Ogródek w restauracji - ZiemowitWiatr - 06-21-2016 12:59 PM

Montaż takiego tarasu to nic trudnego, bo są już gotowe arkusze, które składa się ze sobą niczym klocki, czy panele. Potrzebne jest do tego tylko odpowiednie podłoże i można działać i to samemu.

Ogródek w restauracji - Mixer234 - 06-21-2016 01:18 PM

Wydaje mi się, że to podłoże to powinno być naprawdę mocne, co...

Ogródek w restauracji - Taxo - 06-21-2016 02:12 PM

Jako specjlaista w tej kwestii mogę poświadczyć, że drobne prace majsterkowicza w zupełności wystarczą, jeśli chodzi o kwalifikacje do tej roboty. Co do wytrzymałości podłoża, to najlepszy jest taras na konstrukcji stalowej. Ale to nie jest jedyne rozwiązanie. To możesz ustalić zamawiając towar do swojej inwestycji.

Ogródek w restauracji - Mixer234 - 06-21-2016 02:58 PM

A kto jest najlepszym dostawcą takich paneli?

Ogródek w restauracji - Taxo - 06-21-2016 04:36 PM

Ja polecam Ci sprawdzoną firmę i jest to Grupa Ecco Nowy Tomyśl, która dostarczała towar na moją niejedną inwestycje. Muszę powiedzieć, że nigdzie nie znajdziesz lepszych fachowców, a do tego mają bardzo dobre ceny, których niekt nie jest w stanie przebić.

Ogródek w restauracji - EdiG - 06-21-2016 06:20 PM

To daj znać, gdzie będziesz inwestował, to wtedy poszerze swoją mapę wekendowych wypadów i o Twój lokal. Przyjdę, sprawdzę, przetestuję i coś wypiję. Jak ja będę zadowolony to Ty również będziesz zadowolony Smile)))