Forum Regionu Podlaskiego
Gdzie kupić dobre szlifierki? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Technika wszelaka (/dzial-technika-wszelaka)
+--- Dział: Ogólnie o maszynach (/dzial-ogolnie-o-maszynach)
+--- Wątek: Gdzie kupić dobre szlifierki? (/w-gdzie-kupic-dobre-szlifierki)Gdzie kupić dobre szlifierki? - Ujazd - 06-08-2016 11:34 AM

Mój facet chciałby dostać w prezencie szlifierkę. ile takie coś może kosztować i gdzie najlepiej kupić? Nie chciałabym mu dać byle czego. Zależy mi na tym, by był to w miarę dobry sprzęt.


Gdzie kupić dobre szlifierki? - Bateria - 06-08-2016 12:14 PM

Super, bardzo fajny pomysł. Szlifierka na pewno mu się przyda. chyba swojemu też dam w prezencie jakieś narzędzia. Lubi majsterkować to na pewno się ucieszy Wink W takim razie podbijam pytanie, gdzie można kupić fajne narzędzia?


Gdzie kupić dobre szlifierki? - Mixer234 - 06-08-2016 03:09 PM

Bardzo chętnie polecę jedną firmę. Tutaj jest link do ich strony oferta.tech-poznan.pl/. Ostatnio kupowałem u nich szlifierkę kątową regulującą obroty. Na tak dobrym sprzęcie jeszcze nie pracowałem, przy tym cena była całkiem niska. Szczególnie jeśli porówna się do jakości. Wychodzi bardzo korzystnie.


Gdzie kupić dobre szlifierki? - EdiG - 06-08-2016 05:52 PM

Uwielbiam ten sklep ;P. Mógłbym tam zostawić cała wypłatę Wink Najchętniej kupiłbym bym wszystko, ale na razie stopniowo powiększam swój asortyment narzędzi.