Forum Regionu Podlaskiego
Męskie problemy. - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Męska część (/dzial-meska-czesc)
+--- Wątek: Męskie problemy. (/w-meskie-problemy)Męskie problemy. - ZiemowitWiatr - 05-23-2016 10:47 AM

Chciałem się was zapytać czy pamiętacie jeszcze sukces rynkowy niebieskiej tabletki. Ludzie swego czasu oszaleli na jej punkcie, a okazało się, że to nie do końca produkt godny polecenia. Dzisiaj są już inne środki, podobno dużo bardziej skuteczne w walce z brakiem męskiego wzwodu i niekoniecznie są niebieskie.


Męskie problemy. - philipińczyk99 - 05-23-2016 01:11 PM

Fakt, technologia poszła nieco do przodu, dlatego też i leki można nieco zaproponować. Co prawda ja takich środków na szczęście nie potrzebuję, ale wiem od znajomych, że stosują i bardzo sobie chwalą.


Męskie problemy. - Marlon - 05-23-2016 03:24 PM

Co tam wzwód, mi bardziej zależy na rozmiarze. Można dać kobiecie o wiele większą satysfakcję i to mam właśnie na celu. Proszę polećcie mi jakiś sprawdzony środek na powiększenie penisa. Nie chcę uderzać w ciemno, bo na rynku jest mnóstwo pseudoleków, które są niczym innym jak placebo.


Męskie problemy. - ZielonaHerbata - 05-23-2016 03:33 PM

Jako kobieta nie muszę ich stosować, ale całkiem przyjemne jest to uczucie, kiedy partner ma się czym pochwalić. Mój chłopak stosuje w ostatnim czasie tabletki XtraSize i już widać efekty jego działania. Penis nie tylko lepiej wygląda, ale także lepiej się sprawuje, no wiecie gdzie.


Męskie problemy. - Zegarynka - 05-23-2016 05:56 PM

Chciałam tez kupić takie srodki mojemu mezowi, który powiedzmy to szczerze, nie ma się czym pochwalić. Nie jest źle, ale może być przecież lepiej. Chce jednak kupić leki sprawdzone i bezpieczne. Byłam ostatnio na forum Penis Pills Rank i te informacje wydały mi się wiarygodne. Co o tym sądzicie.


Męskie problemy. - plastelinowy10 - 05-23-2016 06:52 PM

Jedno jest pewne, że czasu niebieskiej tabletki to już przeszłość. Teraz nie liczy się tylko czy jesteś gotowy do pracy, ale jak to zrobisz. Dlatego środki powiększające meskie członki są teraz w cenie.


Męskie problemy. - sssKobrasss - 05-23-2016 07:36 PM

Warto szukać informacji w sieci. Moim zdaniem bardzo dobre jest internetowe forum SizePower, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na temat produktu. To nie komercyjna reklama, a faktyczna opinia przyjmującego lek.


Męskie problemy. - Bateria - 05-23-2016 08:01 PM

Myślę, że nie tylko to forum daje takie informacje. Wiele z nich znalazłam na ciekawym forum Natural XL, które oczywiście także dotyczy leków wpływających na rozmiar penisa.