Forum Regionu Podlaskiego
Zbieram modele dla przyszłego syna. - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Przekonani do hobby (/dzial-przekonani-do-hobby)
+--- Wątek: Zbieram modele dla przyszłego syna. (/w-zbieram-modele-dla-przyszlego-syna)Zbieram modele dla przyszłego syna. - EdiG - 05-19-2016 07:57 AM

Niedługo urodzi mi się syn Smile Miałem zawsze taki pomysł, że chciałbym mu podarować własnoręcznie sklejone modele, część z nich chcę tez sklejać z nim. Najwyższy czas zacząć zbierać kolekcje. Czy wiecie może gdzie i w jakim sklepie najlepiej szukać modeli do sklejania?


Zbieram modele dla przyszłego syna. - ZiemowitWiatr - 05-19-2016 08:18 AM

Ciekawy pomysł, dlaczego akurat modelarstwo a nie cos innego?


Zbieram modele dla przyszłego syna. - EdiG - 05-19-2016 09:17 AM

To dlatego, że ja zawsze chciałem to robić z moim ojcem ale on wcześnieumarł. Moja mama nie miała czas bo musiała pracować za dwoje. Więc ja chcę dać mu to wszystko, czego ja sam nie miałem.


Zbieram modele dla przyszłego syna. - MarylaSpadziowa - 05-19-2016 11:47 AM

Mój mąż kupuje dla siebie i dwóch synów świetne modele, zagracili nimi już całe jedno pomieszczenie w piwnicy Smile wiem, że sklep jest tu agtom.eu/ ale najlepiej poszukaj sam. Ja się nie znam na tym i to oni zawsze robią tam zakupy. Na pewno wolę to niż ciągłe siedzenie przed komputerem.


Zbieram modele dla przyszłego syna. - ZiemowitWiatr - 05-19-2016 02:00 PM

Znam ten sklep i kiedyś kupowałem tam prezent dla siostrzeńca, który jest zapalonym modelarzem. Ja osobiście nie mam do tego cierpliwości, ale dzieciak jest niesamowity – złoży i sklei wszystko. Szukałem pod tym adrese: agtom.eu/7-modele-do-sklejania i brałem już samochody, samoloty i czołg. Bardzo realne odwzorowanie.


Zbieram modele dla przyszłego syna. - EdiG - 05-19-2016 02:48 PM

Dzięki bardzo wielkie za pomoc, właśnie czegoś takiego szukałem. Mi głównie chodziło o modele firmy Trumpeter i widzę, że są tu dostepne. Nie wiem czy mój syn się będzie tym interesował, ale ja spełnię swoje marzenie, które mam od dawna. Jak się jakimś cudem okaze, że będzie dziewczynka to cóż, dam jej tez modele i ona zdecyduje co chce z nimi zrobić Smile


Zbieram modele dla przyszłego syna. - MarylaSpadziowa - 05-19-2016 04:09 PM

Moi na początku kompletnie nie chcieli się tym zająć ale jak dwa razy pomogli mężowi to już ich straciłam na dobre Smile Siedzą tam całymi godzinami po lekcjach i nawet niewiem kiedy odrabiają lekcje. A oceny przynoszą dobre więc chyba nie odbywa sie to ze szkodą.


Zbieram modele dla przyszłego syna. - EdiG - 05-19-2016 05:00 PM

Oczywiśćie, wręcz bardzo dużo ich to nauczy, czego nie uczą w szkole. Na przykład cierpliwośc, tutaj nie da się nic zrobić po łepkach ani szybko, wszystko musi miec swoją kolejność.