Forum Regionu Podlaskiego
A może tak wypocząć w gronie znajomych..? - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Styl naszego życia (/dzial-styl-naszego-zycia)
+--- Wątek: A może tak wypocząć w gronie znajomych..? (/w-a-moze-tak-wypoczac-w-gronie-znajomych)

A może tak wypocząć w gronie znajomych..? - philipińczyk99 - 05-06-2016 04:53 PM

Czesć. Wiecie co, mam dość już ciągłych obowiązków i tego, że ktoś ciągle coś ode mnie wymaga itp. Chcemy ze znajomymi wyjechać do stolicy i doskonale spędzić czas. Pomyślałem, że wynajmiemy prywatną halę w Warszawie i zorganizujemy w niej niezapomnianą imprezę. Do kogo musimy się zwrócić, żeby takie coś zorganizować?

A może tak wypocząć w gronie znajomych..? - plastelinowy10 - 05-06-2016 06:23 PM

Doskonałe opinie i w ogóle najgłośniej jest o firmie, która nazywa się Praska Drukarnia, poczytaj sobie o nich w Internecie albo najlepiej odwiedź ich stronę internetową to wszystko będzie jasne. Pozdrawiam! Mam nadzieję, że pomogłem.

A może tak wypocząć w gronie znajomych..? - philipińczyk99 - 05-06-2016 09:06 PM

Zdecydowanie pomogłeś kolego, bo się z nimi już umówiłem i faktycznie super profesjonalna firma. Potrafili mi doradzić, powiedzieć co proponują i nawet wymyślili eventy dla nas.. bardzo mi to odpowiada. Coś czuję, że w tej stolicy się będą działy rzeczy nieprawdopodobne i czeka mnie iście LEGENDARNY czas Wink