Forum Regionu Podlaskiego
Prestiż w firmie - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Technika wszelaka (/dzial-technika-wszelaka)
+--- Dział: Komputery i globalna sieć (/dzial-komputery-i-globalna-siec)
+--- Wątek: Prestiż w firmie (/w-prestiz-w-firmie)

Prestiż w firmie - Mixer234 - 04-04-2016 01:33 PM

Chciałbym kupić do firmy komputery przenośne, ale takie które pokazują klasę użytkownika. Chodzi mi o komputery dla handlowców, którzy odwiedzając swoich klientów pokazują, że firma dba o swoich klientów.

Prestiż w firmie - ZiemowitWiatr - 04-04-2016 02:10 PM

Bez wątpienia sprawdzą się tutaj komputery Lenovo. Używam ich od dawna, a i moi pracownicy na nie złego słowa nie mogą powiedzieć. To sprzęt z najwyższej półki, o czym świadczy liczba zadowolonych klientów.

Prestiż w firmie - czwartkowa552 - 04-04-2016 02:39 PM

Ja bym poleciła Dell Latitude E5440. Oczywiście wielkość matrycy możesz sobie dowolnie wybrać. Dla handlowca im mniejszy tym lepszy. Ale z drugiej strony jeśli ma to być wizytówka firmy, to może lepiej większy.

Prestiż w firmie - philipińczyk99 - 04-04-2016 04:19 PM

Też wychodzę z założenia, że dobry komputer świadczy o pracowniku i firmie jednocześnie. Oczywiście nie tylko liczyć się dobry wygląd, ale warto też zadbać o samą zawartość komputera.

Prestiż w firmie - Zegarynka - 04-04-2016 05:48 PM

Dla mnie najlepszy jest profesjonalny Lenovo ThinkPad Yoga. Ktoś już wspominał, że to bardzo dobry wybór.

Prestiż w firmie - EdiG - 04-04-2016 06:11 PM

Zgadza się. Ja używam kompaktowego ThinkPada Yoga 14 i za każdym razem, kiedy przyjeżdżam do klienta mam pytanie co to za cacko i ile kosztowało.