Forum Regionu Podlaskiego
Podstępne sprawdzanie osób trzecich - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Barwy życia (/dzial-barwy-zycia)
+--- Dział: Styl naszego życia (/dzial-styl-naszego-zycia)
+--- Wątek: Podstępne sprawdzanie osób trzecich (/w-podstepne-sprawdzanie-osob-trzecich)Podstępne sprawdzanie osób trzecich - plastelinowy10 - 01-15-2016 03:51 PM

Od zawsze chciałem być detektywem. Jestem w trakcie szkolenia i zastanawiam się, jaki sprzęt na początek kupić. Chcę być jak najbardziej profesjonalny, dlatego nie interesują mnie jakieś półśrodki. Chcę, aby mój sprzęt zdawał egzamin w każdych warunkach, nie zwracał na siebie uwagi i był zawsze sprawny. Może kosztować swoje, jestem gotowy na poniesienie wszelkich kosztów. Poradźcie mi coś, bo miesza mi się w głowie od tego sprzętu.


Podstępne sprawdzanie osób trzecich - ZiemowitWiatr - 01-15-2016 04:02 PM

Witam i gratuluję wyboru zawodu. Lokalizowanie i urządzenia to umożliwiające są najlepsze na dobry początek. Podsłuch umożliwiają urządzenia podsłuchowe. Najlepsze są takie, które są ukryte w rzeczach codziennego użytku. Dla przykładu mojszpieg.pl/dyktafon-ukryty-w-pamieci-pendrive-20-godzin-nagrywania.html. Tu masz dyktafon w pendrive, który jak dla mnie jest najlepszą opcją na sam początek. W ramach rozwoju przesiądziesz się na coś innego, ale uważam, że te urządzenie jest dobre nawet dla zaawansowanych detektywów.


Podstępne sprawdzanie osób trzecich - EdiG - 01-15-2016 06:48 PM

Taka mała rada. Sprzęt dobieraj indywidualnie do każdego zlecenia. Nie zawsze będziesz musiał używać jakiegokolwiek dyktafonu, czy lokalizatora. Czasami trzeba samemu ruszyć tyłem i spędzić trochę czasu w terenie. Ogólnie również gratuluję wyboru zawodu, ponieważ jest bardzo pasjonujący. Polecam również nawiązać współpracę ze stałym dostawcą sprzętu. Oszczędzi ci to poszukiwania nowych urządzeń za każdym razem gdy będziesz tego potrzebował.


Podstępne sprawdzanie osób trzecich - plastelinowy10 - 01-15-2016 08:45 PM

Dzięki za miłe słowa. Doskonale zdaję sobię sprawę, że nie każde zadanie będzie takie samo. Na początek planuję trochę ograniczyć wachlarz usług, bo nie stać mnie na to, żeby z marszu wykupić cały możliwy sprzęt. Podstawowe kamerki i podsłuch wystarczą, a w razie potrzeby będę kombinował aby dokupić coś nowego. Oferta tego sklepu, do którego podałeś link wygląda zachęcająco i to chyba właśnie z nimi spróbuję się dogadać.


Podstępne sprawdzanie osób trzecich - tańczącaWogniu - 01-15-2016 09:26 PM

Również korzystam z ich usług. Oferta jest zadowalająca jak na tego typu sklep. Nigdy nie było tak, że nie mieli tego, co jest mi aktualnie potrzebne. Obsługa również zawsze jest bardzo pomocna. Nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją, że byli dla mnie nie mili, czy w ogóle nie mieli czasu. Zawsze odpowiadali na wiadomości i odbierali moje telefony. Polecam!