Forum Regionu Podlaskiego
Gdzie kupić tanie i aktualne mapy świata - Wersja do druku

+- Forum Regionu Podlaskiego (http://hagepolska.pl)
+-- Dział: Człowiek jako istota społeczna (/dzial-czlowiek-jako-istota-spoleczna)
+--- Dział: Co piszczy w edukacji? (/dzial-co-piszczy-w-edukacji)
+--- Wątek: Gdzie kupić tanie i aktualne mapy świata (/w-gdzie-kupic-tanie-i-aktualne-mapy-swiata)

Gdzie kupić tanie i aktualne mapy świata - ZiemowitWiatr - 01-08-2016 06:37 PM

Poszukuję sklepu z tanimi i aktualnymi mapami. Nie muszą (a nawet ze względów finansowych nie powinny) to być egzemplarze, co 15 minut temu opuściły drukarnię, ale z drugiej strony, wolałbym uniknąć nabycia takich z przesadnymi śladami użytkowania. Jeśli chodzi o antykwariaty książki kupuję tam bardzo często, absolutnie nie jestem uprzedzony i też rozważam jako opcję. Zdaję sobie jednak sprawę, że trafiają się tam zarówno pozycje w doskonałym stanie, jak i takie „po przejściach”. Czy możecie polecić jakiś sklep internetowy, który sprzedaje tanie książki z drugiej ręki w wyjątkowo dbrej jakości? Liczę na pomoc. Pozdrawiam.

Gdzie kupić tanie i aktualne mapy świata - plastelinowy10 - 01-08-2016 08:12 PM

Internetowe antykwariaty nie wystawiają raczej zniszczonych egzemplarzy, bo wiedzą, że one po prostu by się nie sprzedały (o ile nie są to oczywiście ostatnie egzemplarze najbardziej pożądanych i nieuchwytnych pozycji). Sam kupowałem już nie raz książki po kimś. Poproś o dodatkowe zdjęcia, jak nie jesteś pewien, to nie kupisz kota w worku. Z doświadczenia dodam, że idzie tak dorwać prawdziwe „perełki”, raz nawet kupiłem po taniości książkę z dedykacją samego autora (on nie żyje już od kilku lat, a był dużym autorytetem w moim środowisku).

Gdzie kupić tanie i aktualne mapy świata - zuzANKA - 01-08-2016 11:10 PM

Oj… mapy, które byłyby trochę starsze i równocześnie aktualne? Trochę ślepy strzał, a biorąc pod uwagę chociażby sytuację na Ukrainie, nawet podręczniki szkolne są obecnie przedawnione Tongue IMO powinieneś poszukać porządnego sklepu z mapami turystycznymi i wziąć najnowszą dostępną publikację, myślę, że będzie już uwzględniać zmiany polityczne na wschodzie Europy. Z doświadczenia wiem, że te maturalne, książkowe atlasy, są godne zainteresowania.