Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Lustro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ówcześnie ludzie wybierają design w mieszkaniach. Starczy sprawdzić przeróżne magazyny dekoratorskie, a tam odnajdziemy bez liku ofert na udekorowanie ścian. Sama z tego skorzystałam kiedy bardzo chciałam udekorować nasz pokój sypialniany. W końcu w Internecie udało mi się wpaść na pewien sklep wysyłkowy, w którym odnalazłam przestrzenny obraz do sypialni. To było właśnie to czego pragnęłam. Od razu zamówiłam. Przyznam się, że obraz w rzeczywistości wyglądał jeszcze śliczniej niż na zdjęciu. Powiesiłam go w wyjątkowym miejscu w pokoju sypialnianym. Muszę przyznać, że jestem zachwycona. Taka niewielka rzecz, a tyle dała radości. Może niebawem jeszcze zamówię sobie lustro. ; )
Jest co niemiara ciekawych rozwiązań na ozdobienie ścian. W moim przypadku sprawdziły się ekstra lustra nowoczesne. Kocham lustra, tak więc w mojej chacie nie mogło tego zabraknąć. Mam bardzo przestronne pomieszczenia i uznałam, że na półpiętrze zawiesiłabym lustro. Dla niektórych to może się wydawać zbyt ekstrawaganckie, ale dla mnie na pewno nie. Poza tym u mnie na ścianach wiszą rozmaite płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką rzeźby, no więc w tej kwestii jakoś długo nie musiałam się zastanawiać. Zawsze myślałam, że stylowo ozdobiony dom przyciąga. Moi znajomi co trochę zachwycają się moją chałupą. Dużo przyjaciół mi zazdrości tych dekoracji. ; )
Mnóstwo osób kusi się na różnorodne ozdoby swoich ścian. Dawno temu zostawiano je puste. Gdzieniegdzie tylko był jakiś obrazek bądź coś w tym stylu. Ja sobie powiedziałam, że jeśli będę miała swoje mieszkanie to na pewno ozdobię je nowocześnie. I tak uczyniłam. Niedawno ozdobiłam ściany w swoim pokoju dziennym oraz sypialni. Teraz rozważam co mogę dać do przedpokoju. Poszukiwałam długo rozwiązania, aż któregoś dnia w gazecie dla mieszkań odnalazłam oryginalne lustro srebrne. Od razu kupiłam je. Powiem szczerze, że teraz mój przedpokój prezentuje się świetnie. Coś boskiego. ; )
Zwierciadła są spoko, o ile jest się wystarczająco urodziwym :-P A przechodząc do konkretów, u mnie od tygodnia wisi stylowe lustro ozdobne i bardzo ono wszystkim się podoba. A szczególnie mojej małżonce, która nagminnie przed nim wystaje i uskutecznia jakieś chorobliwe pozy Big Grin Cóż, kobiety… Gdyby to była moja decyzja, kupilibyśmy jak mniemam solidną szlifierkę 125, ale nie ulega wątpliwości, kto został mianowany głową rodziny :>
Przekierowanie