Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Części Shimano - czy w dalszym ciągu są najlepsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich pasjonatów rowerowych przejażdżek Smile)) Postanowiłem, że spróbuję odświeżyć trochę tą zapomnianą u mnie formę rozrywki i kupię sobie rower. Na początek może coś używanego, ale na pewno do tego jakieś częście zapasowe się przydadzą. I tutaj pojawia się pytanie, bo nie ukrywam, że z tematu trochę wypadłem i chciałem w związku z tym się zapytać, czy dalej za najlepsze uznaje się części od Shimano? O ile pamiętam, to w w czasach jak byłem nastolatkiem to właśnie te części robiły furorę.
Witaj, dokładnie pamiętam tamte czasy i faktycznie było tak, że jak ktoś miał rower to sprawdzało się od razu, czy ma też przerzutki Shimano. Wtedy inne elementy nie były ważne Smile)) Jak człowiek nabrał trochę świadomości, co do części rowerowych to okazało się, dlaczego te części występują w większości rowerów, bo po prostu nie ma chyba lepszych Smile))
A jednak...
Shimano to klasyka, którą trudno przebić. Ja jeżdżę rowerem dość sporo, ale w dlaszym ciągu jest to jazda zupełnie amatorska i jakiś czas temu kupowałam kilka zapasowych części. Wiecie, że wśród zawodowców to też bardzo poważany producent.
No według mnie to chyba właśnie sportowcy wykreowali tę markę. Co jest bardzo ważne, to fakt, że te części można bez problemu kupić...
A ja właśnie miałem problem, żeby dostać ostatnio przednie przerzutki do mojego roweru...
A to tylko dlatego, że nie zaglądałeś tutaj http://rowerowy-raj.pl/75-czesci-rowerowe-shimano, gdzie jest olbrzymi wybór elementów rowerowych, jak i samych rowerów. Oczywiście części Shimano też tam są i cieszą się sporym zainteresowaniem.
Dzieje się tak dlatego, że podobnie jak bieganie sporty rowerowe stały się bardzo popularne w ostatnim czasie, no i bardzo dobrze, bo to przecież znakomita forma rekreacji, którą można jak widać powyżej bardzo łatwo zorganizować. Wystarczy tylko odrobina chęci, mały budżet na początek i już można ruyszać na szlaki rowerowe, których też w ostatnim czasie przybyło. Oby tak było dalej Smile))
Akurat to tylko od nas zależy...
Przekierowanie