Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Agencja hostess z Łodzi do współpracy przy dużych festiwalach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć użytkownicy. Może ktoś z was korzystał z usług hostess i jest mi w stanie dać namiary na jakąś sprawdzoną agencję. W przeciągu następnego roku będę organizował kilka dużych festiwali muzycznych i potrzebuję kogoś sprawdzonego na potrzeby promocji.
Na długosza jest taka agencja która oferuje modelki do celów promocji i marketingu. Nie pamiętam dokładnie jak ta firma się nazywa ale korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze usługi na najwyższym poziomie.
Mam pewno firmą z którą współpracuję od lat ale jest ona z Warszawy. Agencja HostessyEvent działa na terenie większych miast w kraju więc jeżeli akurat festiwale będą organizowane w Łodzi to też nie ma najmniejszego problemu Wink Firma z dużym doświadczeniem!
Firma o której mówi koleżanka wyżej współpracowała z takimi markami jak np. Audi albo Enea. Jeżeli organizujesz coś dużego to oni nie tylko dostarczą hostessy ale także pomogą zaplanować całą akcję pod względem pozwoleń itp.
Dokładnie, jak chcesz żeby była to jakaś dobra i sprawdzona agencja hostess z Łodzi to wejdź sobie na http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-lodz.html i tam sprawdź wszystkie informacje. Poprzednicy napisali już wystarczająco o firmie także wszystko chyba wiesz.
To co napisaliście brzmi bardzo przekonująco także więcej pytań nie mam. Sam fakt że pracowali z takimi markami jak mówicie to znak że wiedzą o co w tym chodzi.
Przekierowanie