Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Czy warto zatrudnić Grupę TENSE z Poznania do rozreklamowania firmy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję zasięgnąć opinii na temat tych ludzi, bo jakoś słabo idzie interes i chciałabym zrobić to jakieś pozycjonowanie. Kompletnie się na tym nie znam, ale słyszałam, że ludzie, którzy skorzystali z ich usług mają klopot, żeby się wyrobić z zamówieniami.
To zależy co to za biznes, bo jak jakiś nietrafiony, to szkoda zachodu. Zresztą oni sami ci uczciwie powiedzą czy warto się w to pakować.
Nie ma drugiej takiej firmy jak Grupa TENSE Poznań sporo skorzystał na ich działalności i ja również. Powiem tylko tyle, że rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Już po miesiącu miałem tylu klientów, że ciężko mi się było wyrobić z zamówieniami. A konkurencja w mojej branży jest dość duża. I też trafiłem do nich dzięki komuś, kto wcześniej kulał w biznesie, a jak zaczął z nimi kooperację to wyniki sprzedaży poszybowały w górę.
To ciekawe co piszesz. I kierowałeś się tylko tym, co kolega ci mówił?
No gdzie, nie topiłbym pieniędzy w błoto, kolega ma zupełnie inną branżę, więc nie mogłem się oprzeć tylko na jego słowie. Zasięgnąłem opinii jeszcze innych przedsiębiorców i okazało się, że tylko jednemu coś nie poszło, ale nawet ci z tej firmy mu mówili, że szanse są małe ze względu na rodzaj interesu. No ale się uparł i nieco umoczył. Jednak 99 procent ludzi jest zadowolonych.
To zastanawiam się, czy w moim przypadku jest sens. Szyję nietuzinkowe ubranka dla dzieci, staram się, żeby serie były krótkie. Zatrudniam kilka kobiet w szwalni. Ładne te ciuszki, ale trudno się przebić wśród tej całej chińszczyzny.
Ty, no pewnie, że warto. Przepraszam, że się wcinam tak w wasze pogaduchy, ale lubię czasem polatać po necie. Powiem ci, że sama jestem mamą i chętnie kupiłabym fajne ciuszki dla swoich dzieci, oczywiście w rozsądnych cenach, bo niektóre zakłady produkcyjne mają kosmiczne ceny. Mam już dość skręcających się koszulek w ogóle tego badziewia.
Ja też myślę, że mogłabyś spróbować. Jak masz coś oryginalnego to trzeba to tylko odpowiednio wypromować.
Przekierowanie