Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Słyszał ktoś o sejfach Promet?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam bezpiecznego sejfu do dużej firmy. Nie zależy mi na tym, żeby było tanio tylko żeby było bezpiecznie. Czytałem gdzieś, że firma Promet jest uznaną firmą na całym świecie, jeśli chodzi o produkcję sejfów i kas pancernych. Czy ktoś może to potwierdzić?
Tak, to prawda, firma istnieje na rynku już ponad 25 lat, posiada kilka fabryk z doskonale rozwiniętym parkiem maszynowym i wysoko wykwalifikowanym personelem inżynierskim. Skoro ich produkty tak chętnie są kupowane na całym świecie, to znaczy, że są naprawdę dobre.
Czym różnią się ich sejfy od sejfów innych producentów?
Przede wszystkim chyba tym, że zarząd cały czas trzyma rękę na pulsie technologii światowej w tej dziedzinie i natychmiast reaguje na wszelkie nowinki światowe, jak również potrzeby klienteli.
A jak z certyfikatami. Czy w razie czego można liczyć na ubezpieczenie.
Wszystkie sejfy Promet posiadają stosowne certyfikaty do przechowywania zarówno rzeczy wartościowych jak i broni palnej wraz z amunicją. W zależności od wielkości mają różny układ półek we wnętrzu. Niektóre posiadają mały skarbczyk. Część wyposażona jest w zamek elektroniczny w standardzie, inne zaś mają zamki mechaniczne, także cyfrowe. Zresztą pooglądaj tutaj: https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/c/PROMET-VALBERG/89, może cos wybierzesz?
No to jest to coś o co mi chodziło. Mam zezwolenie na posiadanie broni i muszę ją przechowywać w bezpiecznym miejscu, bo jak policja wpadnie i zechce sprawdzić, to będę miał klopoty.
A to na broń są specjalne szafy firmy Valberg, które nie są tak kosztowne jak sejfy biurowe, a świetnie zabezpieczają broń i amunicję. Są różne – ze skrytkami, półkami czy pudełkami na akcesoria.
Potrzebny mi duży sejf biurowy, a broń mam krótką i myślałem także o kupnie małego sejfu do domu z elektronicznym zamkiem szyfrowym. Na co dzień nie chodzę przecież z bronią Smile
Życzę ci więc owocnych poszukiwań. Dobrej nocy.
Stron: 1 2
Przekierowanie