Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Interesują mnie feromony czy to działa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Powiedzcie mi szczerze – czy feromony według was działają?
Są laski, które tak twierdzą, w sumie jak patrze na takie paskudy, które mają wzięcie u facetów, to chyba mogą być tylko pod wpływem feromonów.
Cześć, panienki. Wink Tak się składa że uzywam feromony czy to działa to oczywiście pytanie retoryczne Wink odkąd kupuje i używam feromonów w perfumach normalnie opędzić się od was nie mogę. Smile
Koleś popłynąłeś Big Grin nie biegam za tobą, więc się nie rozpędzaj, ok.?
Słuchaj, to było poważne pytanie, więc lepiej sobie nie rób imprezy, dobra?
Ależ ja odpowiadam na serio, dziewczęta! A jak chcecie poczytać o skuteczności feromonów to sobie skoczcie na feromony-rank.pl taka witryna, na której ludzie komentują różne feromony, dowiecie się sporo nowego w tej działce.
Ale pajac, no nie mogę. :/
Spokojnie, on ma racje, jest taka strona gdzie są opisane feromony czy to działa
Tutaj naprawdę znajdziecie wiarygodne informacje, http://feromony-rank.pl/czy-feromony-dzialaja/ sam korzystam z komentarzy, ludzie mogą tam wystawić swoją opinię o feromonach, które sprawdzili. Jak nie wierzysz, to sobie sprawdź poważnie.
No dobra, strona jest, ale te feromony to w końcu są skuteczne?
Cześć, ja osobiście nie próbowałam, ale moja przyjaciółka chciała zrobić wrażenie na jednym takim i kupiła feromony. Więc znam relacje z pierwszej ręki. Wink Dziś są po ślubie i niedługo urodzi im się dziecko. Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie