Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Jakie mleko dla niemowląt używacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
chciałabym się zorientować na co kobietki zwracacie uwagę przy wyborze mleka dla niemowląt. Jakie mleko używacie?
Na pewno jest tak ze lepsze jest mleko matki : ) i to nawet producenci mleka matki wiedza o tym i o tym mówią zresztą. Tylko trzeba wybrac takei mleko które raz ze nie będzie uczulalo a dwa żeby to dziecko było bardzo bliskie mleku matki. Bo wtedy to ma te składniki odzywcze których rzeczywiście trzeba.
Są różne mleka dla dzieci i nawet jest mleko przeciw ulewaniu czy na kolki. Kwestia tez dobrania takiego żeby nam pasowalo. No i za bardzo nie testsowac dziecka mlekiem ; )
Widziałam mleko przeciw biegunkom przy wszelkich wzdęciach czy problemach jelitowych małego brzuszka to jest jak znalazł. No ale to trzeba zwracac uwage na probiotyki przy malych dzieciach niestety ale robi to ogromną roznice.
Najpierw kupuje się czuły test ciążowy apteka potem staje się naszym drugim domem bo trzeba kupić mleko, smoczki, suplementy diety… Przy teście płytkowym to wyniku i tak nie można odczytywac pozniej niż po kilku minutach po słyszałam ze po godzinie ktos odczytywal wyniki haha U nas się sprawdza w rodzinie moja siostra tez uzywa Bebilonu wiec może takie mleko?
Przy małych dzieciach to czasami można podawać witaminy dodatkowo ale to już po konsultacji z lekarzem. Bo suplementy diety to nie sa cukierki jak neiktorzy je traktuja żeby łykać ile się da.
To weź sobie nawet sprawdz jak to opisane ma apteka Gemini bo tam maja opisane rozne rodzaje mlek dla dzieci i niemowląt. Są wzbogacane witaminami kwasy nienasycone maja w składzie ale dokładne info to musisz sobie wyszukac.
Kiedy moja zona przestała karmić to wtedy mleko modyfikowane stało się jedynym ratunkiem. Bo zona już po dwóch miesiącach nie miala pokarmu….
Normalnei kobiety karmią dłużej. Ale to zalezy od osoby od stanu zdrowia wiadomka.
No teraz np. mamy mleko następne bebilon 2 i jest tak ze jest mleko po mleku wiesz masz cala kontynuacje. Wiec mleko się uzupelnia skladem. Wazne, żeby tez przestrzegac zalecen które sa podane na opakowaniu mleka. Bo tam jest napisane ile miarek mleka sypac itd.
Stron: 1 2
Przekierowanie