Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Ile kosztuje usunięcie żylaków w Poznaniu, prywatnie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałem usunąć żylaki nóg na NFZ, ale musiałbym czekac niemal rok w kolejce i chce się zorientowac ile kosztuje taki zabieg, jak się go robi prywatnie, nie przez kase chorych
teraz nie ma już kas chorych, jest właśnie wspomniany NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia
Jak zwał tak zwał, nie o to pytałem. Interesuje mnie koszt prywatnego leczenia żylaków, a nie to jak nazywa się panstwowy ubezpieczyciel
Zalezy jaka metoda bedziesz chical usuwac te zylaki, ale srednio to jakieś 3-4tys za jedna noge. Nie lepiej poczekac w kolejce? Chyba ze te zylaki juz ci tak dokuczaja ze nie masz innego wyjscia jak leczyc sie prywatnie.
Pod tym adresem http://chirurgianaczyn.pl/ znajdziesz dokładny cennik usług związanych z leczeniem żylaków kończyn dolnych w jednej z największych poznańskich klinik prywatnych. Zwróć uwage, że cena za leczenie na raz dwóch kończyn jest znacznie niższa, niż przy leczenie każdej z nóg osobno. Jak chcesz zaoszczędzic, to leczenie kompleksowe obu kończyn jest najbardziej opłacalne. Najtańsze są oczywiście metody klasyczne, ale jak już decydujesz się na prywatne usuwanie żylaków w Poznaniu, to może lepiej zdecydować się na jakąś nowocześniejszą metodę?
nowocześniejszą? znaczy się jaką?
W tej klinice Ars Vena specjalizują się w technikach laserowych i w z tego co wiem, dysponują naprawdę nowczesnym sprzętem, dzięki czemu sam zabieg jest bezbolesny, małoinwazyjny no i po zabiegu szybko wraca się do pełni sprawności.
no ok, a jak z cenami? ile to kosztuje?
Tak jak pisałam wcześniej, cały cennik uslug medycznych masz w tym serwisie. Leczenie jednej kończyny metodą klasyczną to koszt nieco poniżej 3tyś złotych, bardziej nowoczesne metody są droższe, od 4tyś za jedną nogę, ale gojenie jest w tym przypadku szybsze. Niestety nie każdy żylak może byc zamknięty laserowo i tez trzeba o tym pamiętać.
faktycznie, sorry nie zauwazyłem, dzięki za informacje
Stron: 1 2
Przekierowanie