Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Czy ktoś zna wypożyczalnię samochodów Metropolis?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Prowadzę swoją firmę gastronomiczną i niedawno zastanawiałem się nad leasingiem aut. Jednak potem wpadłem na pomysł związany z wynajmem długoterminowym i zastanawiam się, czy to nie lepsze rozwiązanie. Trafiłem na wypożyczalnię Metropolis w Łodzi, bo mają szeroki wybór, także dostawczych. Korzystał ktoś z Was z ich usług?
A czemu nie wolisz leasingu? Przecież potem ten samochód może być Twój!
prowadzę firmę jedynie sezonowo, więc leasing byłby dla mnie nieopłacalny. Zdecydowanie lepsza jest opcja z wynajmem, jednak chciałbym poznać opinię o firmie.
Sam korzystałem z usług wypożyczalni samochodów Metropolis, gdy potrzebowaliśmy na szybko auta osobowe w firmie i współpraca przebiegał prawidłowo. Samochody były zadbane, sprawne, a wszystkie formalności szybko załatwiliśmy. Sprawdź sobie na ich stronie: http://metropolis-rent.pl/, jaki mają wybór aut, które będą Tobie przydatne.
Ja od nich brałem samochody dostawcze na kilka dni i wszystko było w porządku. Moim zdaniem, jeśli prowadzisz firmę tylko sezonowo, to taki wynajem będzie chyba dla Ciebie bardziej korzystny.
Lepiej dokładnie sprawdź firmę oraz oferowane auta, żeby nie było, że płacisz za coś, co nie jest warto swojej ceny.
Ze spokojem. Ta firma ma stosunkowo nowe i naprawdę sprawne samochody.
Przekierowanie