Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Jaka firma robi tarasy kompozytowe w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam profesjonalnej firmy, która zaprojektuje i wykona mi taras z deski kompozytowej. Sporo ostatnio czytalem o tym tworzywie i zdecydowałem się na nie. Ktoś może ma jakieś doświadczenie w tym wględzie?
Chyba mogę ci pomóc. Jeśli chodzi o tarasy kompozytowe Poznań ma jedną z lepszych firm. To wysokiej klasy fachowcy, którzy doradzą, wykonają projekt, zamontują i doradzą jak postępować z danym materiałem. Tu masz link do nich: http://tdmtarasy.pl/. Ja się na nich zdecydowałam i nie załuję.
Skąd się o nich dowiedziałaś? Znalazłaś ich w Internecie?
Nie, mąż koleżanki zlecał im zrobienie zadaszenia na tarasie i polecił mi ich. Wiem, że współpracują z architektami i projektantami, maja wyrobioną markę w Polsce i w Niemczech więc się na nich zdecydowałam.
A co dla ciebie robili, mogę wiedzieć? Jesteś z nich zadowolona?
Też zlecałam wykonanie tarasu i też z kompozytu i jestem bardzo zadowolona. Mąż chciał drewno, ale ja się nie zgodziłam. Jego wiecznie nie ma, a ja nie mam siły się zajmować konserwacją, nawet gdybym miała komuś to zlecić to i tak nie wiedziałabym czy zrobił to dobrze, a potem gromy spadły by na mnie
A jak oceniasz ten kompozyt? Faktycznie jest tak dobry jak o nim piszą? Czytałem, że wcale nie wymaga konserwacji a wyglada tak samo jak drewno.
Wiesz, dla mnie wygoda jest najważniejsza, a tu tylko zamieciesz, umyjesz mopem albo myjką i z głowy. Nawet plamy się tego specjalnie nie trzymają. Poza tym po zimie jest taki sam jak i przed, ani mróz ani wysoka temperatura wrażenia na nim nie zrobiły Smile
To chyba wszystko co chciałem wiedziec. Dziękuję za link Smile
Przekierowanie