Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Pas na lędźwie - jaki i za ile?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Korzysta ktoś z pasa na lędźwie i mógłby ewentualnie coś polecić w rozsądnej cenie? Trochę się ostatnio przedźwignąłem bo pracowałem sezonowo przy budowie za granicą ale myślałem że jak trocheodpoczne i poleze w lozku to mi przejdzie. Mija juzmiesiac i jak bolało tak boli. Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję.
Miesiąc cie boli i nie poszedłeś do lekarza?
Juz kilka razy tak miałem, tydzień leżenia w łóżku zawsze pomagal. Poza tym z opowieści moich znajomych wiem że lekarze pierwszego kontaktu w niczym nie pomogą, kierują na badania które ciagnasie nawet latami i nic z nich nie wynika. Dlatego pomyslalem o pasie.
Z lekarzami jest tak jak piszesz ale mimo to warto się przejść i przebadać. Pas na lędźwie pomoże tak czy inaczej a poza tym niezależnie od wyników badań zapewne kazaliby ci go kupić. Osobiście polecam ten: diskdr.pl/wg30max_informacje.htm bo jest niedrogi, bardzo dobrze wykonany i komfortowo się z niego korzysta. Już tak przywykłem że nie czuję abym go na sobie miał. Czy pomaga? Tak, ból przeszedł prawie całkowicie. Czasami mam nawroty jak muszę fizycznie popracować, ale wtedy wkładam pas i jest okej.
Dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze czy mozna go stosowac podczas rehabilitacji? Mam zamiar trochę poćwiczyć, porozciągać się, czy to nie bedzie kolidować w żaden sposób?
Nie, to nawet lepiej bo kregosłupbedzie non stop masowany i ćwiczony wiec powinieneś nawet szybciej wrocic do zdrowia. Jakbysmial jeszcze jakies pytania to pisz śmiało.
Narazie wszystko jest jasne. Dziękuję za odpowiedzi, a temat zamykam. Pozdrawiam.
Przekierowanie