Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Dyplom pasowania na czytelnika – jest w ogóle coś takiego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Pracuję w bibliotece miejskiej i niedługo przychodzą zapisać się do nas nowi uczniowie. Chcielibyśmy dać im jakaś pamiątkę po tym dniu i tak się zastanawiam, co to mogłoby być. Przyszedł mi do głowy jakiś dyplom czy coś w tym stylu. Uważacie, że to dobry pomysł?
Moim zdaniem te wszystkie dyplomy w sklepach są naprawdę brzydkie. Takie pstrokate i robione według jednego wzoru. Nie widziałam dawno nic ładnego, więc może odpuść sobie
Nie zgadzam się z Tobą! Jest taka strona: http://www.bialyatrament.pl/pl/pasowania-na-czytelnika, gdzie mają przepiękne wzory i ilustracje. Znajdziesz tutaj fajny dyplom pasowania na czytelnika do szkolnej biblioteki. Moim zdaniem to jedne z najładniejszych dyplomów, jakie widziałam. Wcale nie są tandetne, jak wszystkie inne. Zobacz, na pewno jakieś Ci się spodobają.
A trzeba w ogóle coś dawać? Z doświadczenia wiem, że i tak później to wyląduje w śmieciach, więc nie szkoda pieniędzy?
Nie zgadzam się z Tobą! Moja córka zawsze się cieszy, jak coś takiego dostanie. Wydaje mi się, że dzieciom podoba się, gdy nawet taki dyplom dostaną. A te z firmy Biały Atrament są naprawdę piękne. Widziałam na stronie internetowej.
Kolega ma rację! Dzieci uwielbiają, gdy dostają jakiś dyplom, szczególnie jeśli ładny. Czują się wtedy, jak dorośli. A pasowanie na czytelnika to poważna sprawa przecież dla najmłodszych.
Przekierowanie