Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Szukam dobrej agencji pracy w Holandii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Tak jak w tytule. Szukam dobrej agencji pracy w Holandii. Zalezy mi na tym, aby w miare szybko wyjechac. Macie cos znajomego?
Zazwyczaj takie agencje pracy nei maja ofert dla super wykwalifikowanych pracowników wiec tez sa inne stawki za godzine. Ale mimo wszystko warto spróbować wyjechac.
Jak chcesz to możesz tu zajrzec marvelpc.pl/praca-w-holandii.html i jak cos z nimi się kontaktowac. Mój brat u nich podpisywał umowe to jest normalna umowa cywilno prawna. Miał cos kolo 9 euro na godzine… No i pomogli mu z zakwaterowaniem i załatwili papiery do zwrotu podatku. Na pewno jest praca w Holandii agencja może ci pomoc z dokumentami zwyczajnie.
Ważne żeby to byli konkretni ludzie którzy znaja się na rzeczy. Bo prawda jednak jest ze jadac w ciemno można się niezle nadziac. A tym bardziej jak się jedzie do innego kraju. Zresztą agencje pracy sa teraz coraz popularniejsze w Polsce bo praca w Polsce nie jest zbyt dobrze wyceniana i dlatego tak się dzieje.
Dobrze jest tez poznac podstawy jezyka holenderskiego i nawet jakieś rozmówki sobie kupic. Ale to jest jak najbardziej do ogarniecia.
Przekierowanie