Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: USG Dopplera w Warszawie na Bielanach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam jakiejś przychodni albo poradni, w której zrobię USG Dopplera. Musi to być w Warszawie na Bielanach. Możecie mi coś polecić sprawdzonego? Zależy mi na godnych zaufania i naprawdę dobrych usługach. Dlatego proszę o przemyślane i przede wszystkim sprawdzone polecenia, a nie pierwsze lepsze linki z wyszukiwarki czy coś takiego. Szukam tego badania dla mojego taty, więc wyjątkowo zależy mi na dobrych usługach. Proszę o pomoc.
Jeśli chodzi o USG Doppler Warszawa Bielany to polecam ci zajrzeć tutaj: https://rehmedicon.com/oferta/usg-doppler. To naprawdę dobra przychodnia, w której zrobisz wiele istotnych badań, między innymi właśnie poszukiwane przez ciebie USG dopplera. Naprawdę fajna sprawa, dobre usługi i miła kadra pracownicza z odpowiednim wykształceniem.
Dziękuję bardzo, zaraz sobie przejrzę ich ofertę dokładniej, ale już widzę że mają wielu specjalistów i wiele rzeczy i wizyt u różnych lekarzy można załatwić w jednym miejscu, co jest dużym plusem. Szczególnie, że mamy i małe dziecko i obok mieszkają moi rodzice w starszym wieku, którym staramy się pomagać jak najwięcej. Przyda się to.
O, to bardzo miło że opiekujesz się rodzicami Smile i rzeczywiście, przy takim zestawie osób w domu (albo w pobliżu Tongue) na pewno przyda wam się taka przychodnia Smile Cieszę się, że mogłam pomóc. A Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rehmedicon to naprawdę idealna przychodnia dla dużej rodziny, sama taką mam i bardzo jestem zadowolona, bo wszyscy korzystamy z ich usług. Więc szczerze polecam z doświadczenia.
Tak, to prawda. Dziękuję raz jeszcze, zaraz umówię wizytę i nawet znalazłem jeszcze termin u specjalisty dla żony i siebie, do których mieliśmy iść gdzieś indziej, ale i tak musielibyśmy jeszcze dłuuugo czekać...
No niestety, długie kolejki i czas oczekiwania to największy problem w tej kwestii… Jest to strasznie męczące i bardzo utrudnia leczenie, bo przecież czas jest bardzo często kluczowy w różnych chorobach.
Przekierowanie