Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Sprawdzona i niedroga firma od sufitów napinanych Wrocław i okolice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, polecicie sprawdzoną i niedrogą firmę od sufitów napinanych działającą na terenie Katowic albo w bliskich okolicach? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny bo planuję gruntowny remont w domu, a taki dodatek podniósłby estetykę i wartość.
Zajrzyj na tę stronkę - http://e-investal.pl/tag/wroclaw/, to porządna i rzetelna firma mająca wieloletnie doświadczenie w sufitach napinanych i nie tylko bo robią także akustyczne, podświetlane albo lustrzane wiec o czymś to swiadczy. Ceny oferują konkurencyjne jak na sufity napinane Wrocław nie ma chyba firmy z lepszą ofertą. Pozdrawiam serdecznie.
U nas w firmie na głównym hallu zrobili sufit napinany przedstawiający niebieskie letnie niebo z chmurami. Wszystko jest w pełni podświetlone wiec robi wrażenie Smile. Zastepowałam przez pewien czas osobe nadzorującą prace i musze zgodzić sie z kolegą. Wykonanie szybkie, profesjonalne i nie pozostawiające niczego do zarzutu.
Miło że odpowiedzieliście. Nie sądziłem że komukolwiek bedzie chcialo sie tu udzielac dlatego tym bardziej dziekuję Smile
Przekierowanie