Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Usługi ogrodnicze w Poznaniu – komu można zlecić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc wszystkim. Jestem na etapie poszukiwania firmy, która swiadczy usługi ogrodnicze w Poznaniu. Mam dość spory ogród i nie ogarniam już go razem z żoną. Zalezy nam oczywiście na tym, aby on ładnie wyglądał, a nie przypominal zarosniety busz tak jak teraz…Wiecie może komu można zlecic takie cos?
ja sam obrabiam ogrod Wink ale nie mnie pewnie nie zatrudniszWink
To zależy co potrafisz ;PPP
Nie no taki zart Wink tak serio – nigdy nie korzystałem z pomocy takiej firmy, bo mam w sumie na tyle nieduzy ogrod, ze sam daje rade.
Ja ostatnio tez szukałem i znalazłem ogrodybarw.pl – to taka firma, która wlasnie swiadczy usługi ogrodnicze w Poznaniu. Wyczytałem na forach, ze są dobrzy w tym, co robia. Umowilem się na spotkanie za kilka dni z nimi.
Tak, to dobra firma, najpierw założyli mi ogród, a potem zleciłam im stałą opiekę nad nim. Nie mam niestety ręki do takich rzeczy, wiec nawet nie zabierałam się za nie. A tak mam i piękny ogród przez cały rok i problem z glowy Smile
To bardzo wygodne rozwiązanie. A maja może jakas strone internetowa, żeby zobaczyć jakiego rodzaju usługi ogrodnicze w Poznaniu oferuja?
Mają: http://www.ogrodybarw.pl/. A jeśli chodzi o konkretne usługi ogrodnicze w Poznaniu, które można im zlecić, to z mojego doświadczenia powiem Ci, ze jest to np. regularne koszenie trawy, przycinanie drzew, krzewów, roślin, a także nasadzenia itd. Wydaje mi się, ze można się z nimi indywidualnie dogadać w tej materii. Ale co najważniejsze – sa terminowi – jedyne obsuwy wynikają tylko z pogodySmile
I tym argumentem mnie przekonalas Wink
Przekierowanie