Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Polecicie dobrą firmę, która produkuje filmy promocyjne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko, od jakiegoś czasu prowadzę firmę, ostatnio mamy mały przestój i pomyślałem sobie, że może fajnie byłoby wyjść trochę do ludzi, pokazać się i może wtedy coś by się ruszyło, może firma stałaby się rozpoznawalna. Pomyślałem, że może fajną opcją byłoby wyprodukowanie czegoś na kształt reklamy, tylko że ja kompletnie się na tym nie znam. Polecacie jakąś firmę, która zajmuje się tego typu rzeczami?
Daj sobie spokój, reklam i tak nikt nie ogląda.
Hej, jakiś czas temu też zdecydowałem się na takie rozwiązanie, i powiem Ci, że póki co całkiem fajnie to działa. Jeśli chodzi o same filmy promocyjne, to jest sporo firm, które się tym zajmują, ja mogę Ci polecić firmę z której usług sam korzystałem: http://woodpeckermp.pl/filmy-promocyjne/. Oni tak naprawdę wszystko wymyślają, dają Ci jakieś pomysły i tak dalej, Ty tak naprawdę tylko mówisz im co byś chciał pokazać, a oni zajmują się całą resztą. Spoko opcja, bo pracowali rzetelnie i słuchali moich uwag.
Wielkie dzięki, na pewno sprawdzę ich ofertę. Powiedz tylko jak to wygląda czasowo, bo zależy mi na tym, żeby to zrobić jak najszybciej.
Jeśli narzucisz im jakiś deadline, to na luzie, wszystko będzie gotowe na czas. W moim przypadku tak było Smile
No to nieźle Smile
Przekierowanie