Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Które firmy szkoleniowe w Wielkopolsce uważacie za najlepsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Interesują mnie dobre firmy szkoleniowe, które prowadzą szkolenia w zakresie rozwijania umiejętności społecznych, komunikacyjnych oraz organizacyjnych. Które tego typu firmy w Wielkopolsce uważacie za najlepsze?
Według mnie do najlepszych firm szkoleniowych w Wielkopolsce należy ta, która swoją ofertę szkoleń prezentuje pod adresem internetowym trainbrain.com.pl/category/szkolenia/. Oferowane przez nią szkolenia skierowane są przede wszystkim dla klientów firmowych i dotyczą takich zagadnien, jak: team building, kreowanie wizerunku firmy, tworzenie sieci kontaktów, szybka nauka języka obcego oraz myślenie projektowe. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szkolenia te są bardzo ciekawe i dobrze prowadzone.
Dziękuję, podoba mi się ta oferta. Nie słyszałam wczesniej o poleconej przez Ciebie firmie szkoleniowej, w związku z czym chciałabym się jeszcze czegoś więcej dowiedzieć o samej firmie i o pracujących tam trenerach.
Jest to poznańska firma szkoleniowa TrainBrain, która specjalizuje się w rozwijaniu w swoich klientach kompetencji niespecjalistycznych. Firmę tworzy zespół młodych, ambitnych i pełnych entuzjazmu trenerów, którzy mimo młodego wieku nabyli już doświadczenie w swoich branżach i potrafią w interesujący sposób przekazać swoją wiedzę uczestnikom szkoleń.
Przekierowanie